LoL koridor önerisi

xlzirr

Centipat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: AMD FX(tm)-8320 Eight-Core Processor 3.50 GHz
Anakart: Gigabyte GA-78MT-USB3 R2
RAM: DDR3 16GB
Ekran Kartı: AMD Radeon R9 290X
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar selam, başlıktan da görmüş olduğunuz üzere LoL'de başka koridorlarda oynamak istiyorum. Ormancıda oynamak artık canımı sıkmaya başladı ama hangi koridora geçeceğimi bilemiyorum. Koridor tavsiyesi verebilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim. (koridorun yanında karakter de önerirseniz gayet iyi olur.)

Arkadaşlar selam, başlıktan da görmüş olduğunuz üzere LoL'de başka koridorlarda oynamak istiyorum. Ormancıda oynamak artık canımı sıkmaya başladı ama hangi koridora geçeceğimi bilemiyorum. Koridor tavsiyesi verebilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim. (koridorun yanında karakter de önerirseniz gayet iyi olur.)
Top aatrox.

Alt koridorda Samira'ya da Jhin oynayabilirsiniz.

Ben 2015 yılında başlamıştım hep iyi oynamaya çalışıp sürekli küfür eder hesabımı banlatırdım. 2020de akıllandım tabi büyüğünce :) ve 2 tane dolu hesap banlanınca... 2020den beri Ivern otpyim öylesine oynuyorum hesabımı yine fulledim. neyseeee. Bence oyunu ciddiye almadan solo/q destek oynamalısın ve normal dışı karakterler oynamalısın. Yani sen zevk alıyorsun iyi oynarsan adc zaten laf etmez. Önerim ; Destek Trundle,Vex,Ivern v.b işlevsel çarlar.

Solo Nasus. Şakasız. Bir çok jungle solo'yu unutur. Diğer lanelerde Dünya yıkılır maç 20v6 gider sen fark etmezsin. Sen sadece o q tuşuna basıp ekrandaki sayının 3'ün katları şeklinde artışını izlersin.

Sonrasında da aklına geliyor ay şuraya gideyim diye bir bakıyorsun karşıdaki tüm çarları iki tane q basarak indiriyorsun.

Destek Trundle,Vex,Ivern v.b işlevsel çarlar.
Hocam Trundle karakterini ormanda çok oynadım ve aşırı fazla zevk alıyorum ve halende öyle. Bir ara denerim teşekkürler.

Solo Nasus. Şakasız.
Nasus'u ormanda da oynadım hocam ama soloda pek oynayamadım.

Alt koridorda Samira'ya da Jhin oynayabilirsiniz.
Hocam Samira ve Jhin gibi öğrenmesi zor karakterleri pek oynayamıyorum ama denerim belki teşekkürler.

Midde Irelia oyna.
Hocam teşekkürler Irelia hakkında pek bir şey bilmiyorum ama yinede oynaya oynaya denicez artık.

Teşekkürler hocam. Diğer arkadaşlarada teşekkür ederim bu karakterleri deniyeceğim.

Ben 2015 yılında başlamıştım hep iyi oynamaya çalışıp sürekli küfür eder hesabımı banlatırdım. 2020'de akıllandım tabii büyüğünce :) ve 2 tane dolu hesap banlanınca... 2020'den beri ıvern OTP'yim öylesine oynuyorum hesabımı yine fulledim. Neyseeee. Bence oyunu ciddiye almadan solo/q destek oynamalısın ve normal dışı karakterler oynamalısın. Yani sen zevk alıyorsun iyi oynarsan ADC zaten laf etmez. Önerim; destek Trundle, vex, ıvern vb işlevsel çarlar.

Hocam alınma ama ıvern OTP nasıl olabilirsin ya? Arkadaş grubunda dalgası bile geçiliyor bunun hiçbir şey banlamamak yerine ıvern banlıyoruz :D belki biz cahilizdir.

ADC çok iyi isen Twitch ile oyna, toplane iyiysen Kayle diyebilirim. Ve de girdiğin Duo'lar ligleri çok düşük olmasın senden ben o hataya düştüm eğer girersen benim Win serim gitti ve üstüne birkaç eldir kötü adamlar geliyor haberin olsun. Belki bana özel bir şeydir ancak kötü oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı