LoL "lolskin" banları mantıklı değil

Çiğköfthe

Decapat
Daha fazla  
League of Legends oyununda hiç banlanmadım. Ama bu lolskini mantıklı buluyorum. Bu yazılımın kostümleri sadece bize göstermesi çok bir sorun değil. Türkiye pazarında çok pahalı zaten. Üstüne Blitz, senpai gibi uygulamalar oyunu etkiliyor. Ama bu sadece görünüş, neden böyle banlar atılıyor? Rapor sistemini güncellemek yerine bunu banlamak çok garip geldi doğrusu.

League of Legends oyununda hiç banlanmadım. Ama bu lolskini mantıklı buluyorum. Bu yazılımın kostümleri sadece bize göstermesi çok bir sorun değil. Türkiye pazarında çok pahalı zaten. Üstüne Blitz, senpai gibi uygulamalar oyunu etkiliyor. Ama bu sadece görünüş, neden böyle banlar atılıyor? Rapor sistemini güncellemek yerine bunu banlamak çok garip geldi doğrusu.
Çoğu oyunda bu böyle. Garipsenecek bir olay değil. En basitinden CS:GO içerisindeki skinleri bedava alamıyorsanız aynı şey LoL içinde geçerli.

Riot Games oyundaki hileleri fixlemek yerine LoL skine ban getiriyor. Bu arada LoL skin ban atmıyor ben kullandım.

Çünkü ortada bir emek var ve o emeği parayla satmalarına rağmen almıyorsunuz. Kostüm başkasına değil size hoş geldiği için alınan bir şey olduğundan sadece size gözükmesi de bunu haklı yapmaz.

Zamanında yapıldığı gibi kostümlerin ucuzlamasını talep edenleri dinlememelerini biraz saçma bulmuştum. Ama oyunda yanlış yerlere odaklanıldığını düşünüyorum.

LoL skinin EUW sunucusu gibi diğer sunucularda yasak olmayıp TR sunucusunda yasak olması da trajikomik :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı