LoL Main Şampiyon Bulma

• Konuyu başlatan tura
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 27
  • Görüntüleme 11B

tura

Decapat
LOL'e yeni başladım sayılır. Kendime main Hero bulmak istiyorum. CS:GO'daki bıçak deneme sunucuları gibi sunucular var mı LOL'de, tüm şampiyonları açana kadar? :D

Son düzenleyen: Moderatör:
LOL'e yeni başladım sayılır. Kendime main Hero bulmak istiyorum. CS:GO'daki bıçak deneme sunucuları gibi sunucular var mı LOL'de, tüm şampiyonları açana kadar? :D
Dostum LOL'de main Hero diye bir şey olmuyor, bir koridor seçiyorsun o koridorda oynanan Hero'ları öğreniyorsun, yamalarla Hero'lar güclenip zayıflıyor onları oynuyorsun, yani main koridorun oluyor mid gibi midde güclü olanları oynuyorsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
dostum lolde main hero diye birşey olmuyor, bir koridor seçiyorsun o koridorda oynanan heroları öğreniyosun, yamalarla herolar güclenip zayıflıyor onları oynuyosun, yani main koridorun oluyor mid gibi midde güclü olanları oynuyosun
Main hero olayı nasıl olmuyor? Main koridor da oluyor main hero da. Bir hero oynarsan sadece OTP oluyorsun.

Top lane için Jayce önerebilirim. Erken oyunu çok güçlü ve erkenden avantaj sağladığınızda rahatlıkla takımı taşıyabiliyorsunuz. Tek sıkıntısı 8 yeteneği var ve zor bir şampiyon. Ama zamanla alışırsınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı