LoL metası ne durumda?

maseratiyi

Femtopat
Sezon 6'dan beri oynuyorum en fazla plat 2'ye kadar çıkmak nasip oldu. Daha sonra hem aşırı derecede tilt olmam nedeniyle hem de üniversite sınavı nedeniyle oyunu bıraktım. 2 yıl hiç oynamadım. Son bir aydır günde 2-3 el aram atıp çıkıyorum. Şimdi tekrar lig kasmaya bağlayacağım ama dediğim gibi oyunu hiç takip etmedim. Bir sürü yeni karakter, yeni eşyalar, yeni ejderler vs. gelmiş hiçbirini bilmiyorum. Top lane mainim önceden sadece Fiora oynardım. Şu an meta ne oldu ne oynayarak seri bir şekilde lig atlarım? Genelde duosuz girdiğim için solo carryleyebilecek karakterler önerirseniz daha iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Darius, Ornn, Olaf iyi top lane şampiyonları şu anda.
Klasik GP, Jax var.
Ornn ile weak side oynayabilirseniz TF'de iş yaparsınız.
Yüksek elo böyle genelde. Diğer çarları da OTP'ler oynuyor.

Top Lane de şua da meta da olan şampiyonlar.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220704-172859_LoLegacy.jpg
    Screenshot_20220704-172859_LoLegacy.jpg
    70,8 KB · Görüntüleme: 41
  • Screenshot_20220704-172902_LoLegacy.jpg
    Screenshot_20220704-172902_LoLegacy.jpg
    64,4 KB · Görüntüleme: 40
Top lane solo carry atmak için çok mantıklı bir lane değil ama illa oynayacağım dersen; Gankplank, Olaf, Wukong oynayabilirsin. Şuanki metada bayağı güçlüler.

Eskiden Fiora OTP iseydiniz Fiora'dan devam. Kesinlikle çok güçlü özellikle bu 12.10 ile gelen dayanıklılık güçlendirmesi Fiora gibi gerçek hasar vurabilen şampiyonlara inanılmaz yaradı. Sıkıntı şu ki ban oranı epey yüksek o yüzden yanına blind pick atılabilecek bir şampiyon daha öğrenseniz iyi olur. GP şu an en üst koridor şampiyonlarından biri. Fiora ve GP oynayarak devam etmenizi öneririm.

Geri
Yukarı