LoL nasıl bir oyun?

Hokkabaz Gibiyim

Hectopat
Çoğunuz diyebilirsiniz nasıl bilmiyorsun diye. Boş konu olabilir. Ama bilmediğimden soruyorum. Hayatımda hiç MOBA oyun oynamadım. Yeni oyunları denemeye başladım. Biri de LoL. Sorularım şunlardır:
İndirmeye değer mi?
Oyun içi satın alma var galiba RP yanlış hatırlamıyorsam, bu para ile neler alınıyor?
Q8200 8 GB RAM sistem LoL açar mı?
Bir de elimde Riot hesabı var. Bu hesaba para yatırıldığını nereden öğrenebilirim?
LoL ile bilgim 0. bilgilendiren herkese teşekkür ederim. Bir de sihirdar ne demek?

Son düzenleyen: Moderatör:
TR'de oynanmaz. EU'de çok güzel oynanır, oyunda sorun yok. Türk kitlesi çoluk çocuk, kanser vb. gibi tüm kötü özellikleri barındırdığı için TR'de oynanmaz.

RP ile kostüm vb. şeyler alınıyor. P2W bir oyun değil. EUW geçerseniz iyi bir oyun. Türkiye sunucusu rezalet çünkü.

Çoğunuz diyebilirsiniz nasıl bilmiyorsun diye. Boş konu olabilir. Ama bilmediğimden soruyorum. Hayatımda hiç MOBA oyun oynamadım. Yeni oyunları denemeye başladım. Biride LoL. Sorularım şunlardır:
İndirmeye değer mi?
Oyun içi satın alma var galiba rp yanlış hatırlamıyorsam, bu para ile neler alınıyor.
Bir de elimde Riot hesabı var. Bu hesaba para yatırıldığını nereden öğrenebilirim?
LoL ile bilgim 0. bilgilendiren herekese teşekkür ederim. Bir de sihirdar ne demek.

10 yıldır LoL oynuyorum ve sana tek bir şey söyleyebilirim
başlama

Başlamayın hocam.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    77,9 KB · Görüntüleme: 87
Çoğunuz diyebilirsiniz nasıl bilmiyorsun diye. Boş konu olabilir. Ama bilmediğimden soruyorum. Hayatımda hiç MOBA oyun oynamadım. Yeni oyunları denemeye başladım. Biri de LoL. Sorularım şunlardır:
İndirmeye değer mi?
Oyun içi satın alma var galiba RP yanlış hatırlamıyorsam, bu para ile neler alınıyor?
LoL ile bilgim 0. bilgilendiren herkese teşekkür ederim. Bir de sihirdar ne demek?
Merhaba.
1-İndirmeye değmez
2-O rp ile kostüm simge ifade VB. şeyler alabiliyorsun
3- Kaç TL yatırdığını görmek için bu adresi kullan
4- Sihirdar ise sensin

Yüklemeni tavsiye etmem kanser olmama ramak kaldı. He diyorsan ki ben hastalık arıyorum kendime o zaman yükle ama dediğim gibi bir başladım mı bırakamıyorsun da ben çözümü ban yemekte buldum aralıklar ile ban yiyorum böylece oyundan uzak kalıyorum.

Çoğunuz diyebilirsiniz nasıl bilmiyorsun diye. Boş konu olabilir. Ama bilmediğimden soruyorum. Hayatımda hiç MOBA oyun oynamadım. Yeni oyunları denemeye başladım. Biride LoL. Sorularım şunlardır:
İndirmeye değer mi?
Oyun içi satın alma var galiba RP yanlış hatırlamıyorsam, bu para ile neler alınıyor.
LoL ile bilgim 0. Bilgilendiren herekese teşekkür ederim. Bir de sihirdar ne demek.

İlk cevap: RP ile etkinlik eşyaları, kostümler, şampiyonlar(asla rp ile şampiyon alma), simge, ifade vb. Alabilirsin.
2. Cevap: LoL çok yüksek sistem gerektirmeyen bir oyun, pek emin olmasam da açacağını düşünüyorum.
3.Cevap: Google'a LoL'de Ne Kadar Harcama Yaptım yazıp Support. Leagueoflegends yazan siteye gir. Oradan öğrenebilirsin.
4.Cevap: Her LoL oyuncusu bir sihirdardır. 🙂

Yeni konular

Geri
Yukarı