LoL nasıl bir oyun?

Oynanır mı oynanır ama iyi bir oyuncu olana kadar bayağı bir sinir olursun.

Çoğunuz diyebilirsiniz nasıl bilmiyorsun diye. Boş konu olabilir. Ama bilmediğimden soruyorum. Hayatımda hiç MOBA oyun oynamadım. Yeni oyunları denemeye başladım. Biride LoL. Sorularım şunlardır:
İndirmeye değer mi?
Oyun içi satın alma var galiba RP yanlış hatırlamıyorsam, bu para ile neler alınıyor.
Q8200 8 GB RAM sistem LoL açar mı?
Bir de elimde Riot hesabı var. Bu hesaba para yatırıldığını nereden öğrenebilirim?
LoL ile bilgim 0. Bilgilendiren herekese teşekkür ederim. Bir de sihirdar ne demek.

Unutmuşum. İndirebilirsin. Kitlesi kötü ancak aktif bir oyun olduğu için kendine eğlence bulursun bence.

Çoğunuz diyebilirsiniz nasıl bilmiyorsun diye. Boş konu olabilir. Ama bilmediğimden soruyorum. Hayatımda hiç MOBA oyun oynamadım. Yeni oyunları denemeye başladım. Biride LoL. Sorularım şunlardır:
İndirmeye değer mi?
Oyun içi satın alma var galiba rp yanlış hatırlamıyorsam, bu para ile neler alınıyor.
Bir de elimde Riot hesabı var. Bu hesaba para yatırıldığını nereden öğrenebilirim?
LoL ile bilgim 0. bilgilendiren herekese teşekkür ederim. Bir de sihirdar ne demek.

İndirmeye değmez.

MOBA (Multiplayer Online Battle Arena yani Çok Oyunculu Çevrimiçi Savaş Oyunu) türü bir strateji oyunu. Son yıllarda çok popüler olmuş DOTA 2, Heroes of The Storm gibi sürü alternatifi mevcuttur. Eğer strateji oyunu seviyorsanız oyun içeriklerine göre tercih edebilirsiniz (tabi tercih ederken 10 sene üzeri bir oyun olduğu için yapılandığını ve geri planda başlayacağınızı hesaba katmakta fayda var) ama strateji oyunu sevmiyorsanız hiç bulaşmayın.

İndirmeye değer mi?
Oyun içi satın alma var galiba rp yanlış hatırlamıyorsam, bu para ile neler alınıyor.
LoL ile bilgim 0. bilgilendiren herekese teşekkür ederim. Bir de sihirdar ne demek.

Herkesin tecrübe etmesi gereken bir oyun kimlerle yaşıyoruz? Takım oyunu nedir? Gibi soruları cevaplıyorsunuz. Bir gün LoL'ü 1 vs 1 şeklinde oynama dileği ile...

Annelerin havada uçuştuğu oyunda yanlış bir hamlende Allahına kitabına sövüldüğü psikoloji bozan bir ortam.

Geri
Yukarı