LoL nasıl bırakılır?

• Konuyu başlatan asnc
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 594

asnc

Decapat
Daha fazla  
İlk başta oyunu sil. Sonra illaki birkaç gün sonra yükleyiceksin ama ne kadar süre geçtiğini yüklediğini hesap et.

------------------------------

10 gün geçti: İyi.
5 gün: Hastayı kaybediyoruz.
3 gün: Kalbi durdu.
1 gün: Maalesef.
10 dk : Sen bir LoL karakterisin.
Hemen: İlaçlarımı aldım Akali kayboldu neredesin Akaliiiiii.

Sürekli aynı şeyi uyguluyoruz siliyoruz ve artık yüklemek hissini yavaş yavaş dengede tutuyoruz. Sürekli içimizden "hayır yüklemicemm hayııııııırr "diyoruz.

Sonuçta 21 gün yüklemezsek.
Oyunu bıraktınız, alın size sertifika.

Dosya Ekleri

• img-2722-jpg_min.jpg
    img-2722-jpg_min.jpg
    17,2 KB · Görüntüleme: 63
Son düzenleyen: Moderatör:
İlk başta oyunu sil. Sonra illaki birkaç gün sonra yükleyiceksin ama ne kadar süre geçtiğini yüklediğini hesap et.

------------------------------

10 gün geçti: İyi.
5 gün: Hastayı kaybediyoruz.
3 gün: Kalbi durdu.
1 gün: Maalesef.
10 dk : Sen bir LoL karakterisin.
Hemen: İlaçlarımı aldım Akali kayboldu neredesin Akaliiiiii.

Sürekli aynı şeyi uyguluyoruz siliyoruz ve artık yüklemek hissini yavaş yavaş dengede tutuyoruz. Sürekli içimizden "hayır yüklemicemm hayııııııırr "diyoruz.

Sonuçta 21 gün yüklemezsek.
Oyunu bıraktınız, alın size sertifika.
Anime izleyin fark yok sonuçta (!)

Maksimum 3 gün dayandım. Bir oyunu hem bu kadar sevip hem de bu kadar sevmemeyi nasıl başarıyorum bilmiyorum ama LoL güzel oyun ya.

Giriyorsun oyuna sonra bilerek besliyorsun (takım arkadaşları adına üzgünüm), adamlar da sana cezayı yapıştırıyor. Sonra istesen de oynayamıyorsun.

Ben LoL'ü bırakamam delisiyim ben LoL'ün annem çok oynuyon diye gizlice silmiş delirdim odayı yıktım başıma.

Vallahi bende deli gibi oynardım o zamanlar pek story oyun oynamıyordum bir tane feeder geldi ve sövüyordu kısa süreli bir sinir krizi geçirdim. Sonra başlarım böyle işe dedim bıraktım.

Yeni konular

Geri
Yukarı