LoL nasıl bırakılır?

Arkadaşalar 5 senedir LoL bağımlısıyım. Bırakmak istiyorum evet ama olmuyor nedense tavsiyeleriniz nelerdir? Sigara ve alkolden daha bağımlıyım ve iş yapamaz hale.

Arkadaşlar, 5 senedir LoL bağımlısıyım. Bırakmak istiyorum evet ama olmuyor nedense, tavsiyeleriniz nelerdir? Sigara ve alkolden daha bağımlıyım ve iş yapamaz hale geldim.

Bence bırakmak istemiyorsun ya da bırakmayı deneyecek kadar iraden cesaretin yok boş bahanelerini bir kenara koy ya da hayatını mahvetmeye devam et bro.

11 Şubat'ta lostark geliyor. Bir bak. Lol tarzı bir oyun, yani şimdi oyunların alakası yok diyenler cikicak biliyorum ama demek istedigim oynanisi benzer? Sahsen ben lostark cikinca lolu silicem. Canım lol girmek istediginde lostark girerim. Bi denenir bence .

Arkadaşlar, 5 senedir LoL bağımlısıyım. Bırakmak istiyorum evet ama olmuyor nedense, tavsiyeleriniz nelerdir? Sigara ve alkolden daha bağımlıyım ve iş yapamaz hale geldim.

LoL'ü bırakmak diye bir kavram henüz yok ama azaltabilirsin kız arkadaşın (varsa) veya yakın arkadaşlarından yardım iste bence, vaktinin çoğunu LoL'e ayırmanı engelleyebilir

7 yıl lol oynadım ve 2 yıldır oynamıyorum. Oynarsam da 1 el atıp çıkıyorum. Sana tavsiye verebilirim uygulayıp uygulamamak sana kalmış.
1. Zaten oynadıkça sana bıkkınlık geliyor zamanı gelince kendin bırakmak isteyeceksin.
2. Kendine hobi bul. Derslerin varsa ders çalış bilgi kaynağını genişlet araştırmalar yap. Şahsen bu beni çok rahatlatıyor.
3. Boş zamanlarında belgesel izle. Yabancı dizi izle.
4. Spora kesinlikle başla. Metal olarak seni farklı bir çevreye sokar. Rahatlatır.
5. Discord kullanıyor isen başka oyunlar oynayan insanlarla ekip kurup oyun oynayabilirsin.
6. Ve en önemlisi kendini planla. Dediklerimi toplayıp kendine uygun şekilde programlayabilirsin. Nasıl olacağı sana kalmış. Evde oturup sadece lol oynamak yaşam kaliteni düşürür. Kendi içinde kapanma. Dünyadaki yenilikleri keşfet. Kendini tanı.

Yeni konular

Geri
Yukarı