LoL Nasıl Bırakılır?

baskahmet

Kilopat
Soru basit, LoL'ü nasıl bırakabilirim? Oynarken çok kanser oluyorum bir o kadar da eğleniyorum anlamadım ama bırakmam en doğru seçim olacak gibi fazla oynuyorum baya oyunu günde 7-8 saat civarı.
Oyunu silmeyi denedim fakat LoL kadar saran oyun bulamadığım için tekrar indiriyorum.
Bu oyundan nasıl kurtulabilirim fikri olan var mı??

Soru basit, LoL'ü nasıl bırakabilirim? Oynarken çok kanser oluyorum bir o kadar da eğleniyorum anlamadım ama bırakmam en doğru seçim olacak gibi fazla oynuyorum baya oyunu günde 7-8 saat civarı.
Oyunu silmeyi denedim fakat LoL kadar saran oyun bulamadığım için tekrar indiriyorum.
Bu oyundan nasıl kurtulabilirim fikri olan var mı??
Bilgisayarından sil. Sonra youtube da ilgini çeken içeriklere göz at. Benim için airsoft vs. videolar ilgi çekici mesela. Bir ilgini keşfet.

Arkadaş çevrende senin gibi Lol oynayan varsa onlarla iletişimi bir süre kes derim arkadaş çevreni değiştir dışarı çıktığında eğlen, spora git, bisiklete bin, sinemaya git bir kafeteryaya otur kitap oku. Oyunlar keyifli işlerdir ama 7-8 saat senin ömründen çalar sana hiç bir şey katmaz ilerde emin ol.

Arkadaş çevrende senin gibi Lol oynayan varsa onlarla iletişimi bir süre kes derim arkadaş çevreni değiştir dışarı çıktığında eğlen, spora git, bisiklete bin, sinemaya git bir kafeteryaya otur kitap oku. Oyunlar keyifli işlerdir ama 7-8 saat senin ömründen çalar sana hiç bir şey katmaz ilerde emin ol.
Aslında galiba en büyük sorunum bu
Arkadaş çevremde LoL oynayan var ve çok samimiyiz ilişkimi nasıl ve ne derece kesmeliyim ki?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı