LOL Nasıl Bırakılır?

tura

Decapat
Arkadaşlar ben CS:GO'da profesyonelliye oynuyorum ancak şu LOL yüzünden bazen zaman ayıramıyorum. Oyunu sildim bi kere dayanamayıp tekrar yükledim. (Hem arkadaşlarım hem zihnim istedi :D.) Hesabı başkasına vermek de istemiyorum. Ne yapmam gerekiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bırakma hocam, ara ver. İkisi farklı platformlar, şimdi MMORPG bir oyuna alışmak FPS'e göre daha kolaydır. CS GO çok fazla güncellenmiyor, pratikte kalmak da iyidir. Ama tamamen kurtulmak istiyorsan bunu sadece iradeni kullarak yapabilirsin.

Son düzenleme:
Oyunu sil başka oyunlara odaklan LoL cidden zaman israfı özellikle TR de yaklaşık 40 dakkika bir maça emek veriyorsun takım arkadaşların yeterince takım olamayıp aralarında flame yapttıkları için maçı kaybediyorsun hayatından 40 dakkika böylecene çöpe gitmiş oluyor

Her suçu takım arkadaşlarına atmayın. Arada zihniyeti bozuk insanlar geliyor, evet. Maç sonu reportlayın ve engelleyin gitsin. Her hatayı takım arkadaşlarına atarsanız kendi hatalarınızı görmezden gelirsiniz. Bunu diyenler genelde iyi bir oyun geçirmesine rağmen oyunu satan (bilerek veya bilmeyerek) kişiler oluyor. O yüzden hatalarınızı farketmeye önem gösterin ve sizi rahatsız edenleri /sustur @OynadığıŞampiyon komutu ile susturun.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı