LoL nereden öğrenilir?

İşletim sistemi
Windows 10

Şakiriye

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, LoL adlı oyuna başlamak istiyorum ama gram fikrim yok, oyunu kimden öğrenebilirim? Aşağıya yorum olarak belirtirseniz çok sevinirim.

Merhaba dostum bu saatten sonra başlamanı pek önermem fakat illa başlayacağım diyorsan Naru isimli yayıncıdan bir şeyler öğrenebilirsin eski e sporcu kendisi öğretici videoları da bulunuyor YouTube'da veya Twitch üzerinden de takip edebilirsin.

Bence öğrenme, boş ver. Daha iyi oyunlar var :D
İlla öğreneceğim dersen ben başlarken videolardan bir şey anlamadım. Anca oynaya oynaya alıştım.
Ama şu an genel olarak her oyun 3 5 kez çıldırıyorum. Eğlendiğim zamanlarda var tabii ama genel olarak tilt oluyorsun. Takımındakiler kötü oynuyor sen iyi oynasan bide.

Başlamadan bırakmanı tavsiye ederim.
Gerçekten oynamak istiyorsan Türk Kahvesi kanalını izleyebilirsin. Naru ve Closer izlemeni tavsiye etmem. İkisi de çok iyi oyuncu, evet ama senin düzeyinde bir eğitim vermiyorlar videolarda. Henüz bilmediğin çok terim var ayrıca. Öncelikle oyunda kullanılan terimleri öğrenmekle başlayabilirsin. Ardından dediğim kanalın rehber videolarına bak.
Oyunu biraz öğrendikten sonra da 'Expwy' adlı kanalın ilk 10-15 videosunu izle.

Yeni konular

Geri
Yukarı