LoL odaklama yardımı açınca çöküyor

İşletim sistemi
Windows 10

Vileblood

Decapat
Sorunum yukarida gordugunuz gibi. LoL'u odaklanma yardımı açıkken tam ekran yapinca LoL degil, direkt PC cokuyor. Cercevesize alinca sorun ortadan kalkıyor fakat bu odaklanma yardımı arkada bazen ben fark etmeden açılıyor ve bazen refleks olarak tam ekran sanıp pencereye kucultmek için alt enter yapıyorum. Oyun tam ekrana gectigi için PC cokuyor, hiçbir tus çalışmıyor. Guc düğmesine bastığımda PC kapanmıyor, mecburen fisi cekmek zorunda kalıyorum.

Fisi sök tak, sök tak SSD'nin bir yeri yanacak. Simdi diyebilirsiniz, o zaman odaklanma yardimini kapa. Ama dediğim gibi kapasam da bazen PC bazı yerlerde geri acıyor ve ben fark edemiyorum. Bu yuzden oyunu tam ekran baslattigimda ya da tam ekran degilken cercevesizden tam ekrana geçtiğimde bu sorun yine oluyor. R odaklanma yardımının bu sorununu nasıl çözerim?

Komik olsun diye yazmamış zaten, gereksiz yere alındın.

Dikkatli okursanız orada odaklanma yardımını kapat diyebilirsiniz dedim zaten kapatınca olmuyor ama ben açıkken de olmasını istemediğim için cozum arıyorum ve o cevap bana resmen dalga geçmek için yazılmış gibi geldi eğer onun için yazılmadıysada konuyu tam okumamıştır bunu uzatmaya gerek yok kendisi ne amacla yazdığını soylemek isterse söyler zaten.

Dikkatli okursanız orada odaklanma yardımını kapat diyebilirsiniz dedim zaten kapatınca olmuyor ama ben açıkken de olmasını istemediğim için cozum arıyorum ve o cevap bana resmen dalga geçmek için yazılmış gibi geldi eğer onun için yazılmadıysada konuyu tam okumamıştır bunu uzatmaya gerek yok kendisi ne amacla yazdığını soylemek isterse söyler zaten.
Dalga geçmek için yazmadım. Orayı görmemişim kusura bakmayın. Bu kadar alınmanıza gerek yoktu.

Yeni konular

Geri
Yukarı