LoL ormancı tavsiyesi

Leonmacion

Hectopat
Merhabalar derecelide yakında seriye çıkacağım. Ana koridorum orman olduğu için yeni bir geri arıyorum. Su anda kayn ww Rengar oynuyorum fakat bunlarlada bir yere kadar ww'de tank vs kasıp ilerletiyorum fakat Kayn ve Rengar'da bunu başaramadım.
Aklımda sejuani, xin zhao, j4 ve ya Lee var sizce hangisi?Bir de Jax erkende güçlü olup sonlarda ezilecek bir hero olmasın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Lütfen Weste geç orda oyna.
Şuan öylesine haftada 2-3 el girip westte çıkıyorum. Tr de 2-3 el girip hep win win (lig plat elo ama ranked kasacak vakit olmuyor).
Weste geçtiğinde tavsiyem j4,jax,zac olur.
Tr de direk pataküte J4!

Metada olan ne varsa normal oyunda trainle sonra derecelide oyna. Şampiyon havuzunu genişlet. TR için iyi olduğunu düşündüğünde West'e geç orda yukarıyı zorla. Profesyonel oyunculuğa kadar yolu var.

Merhabalar derecelide yakında seriye çıkacağım. Ana koridorum orman olduğu için yeni bir geri arıyorum. Su anda kayn ww Rengar oynuyorum fakat bunlarlada bir yere kadar ww'de tank vs kasıp ilerletiyorum fakat Kayn ve Rengar'da bunu başaramadım.
Aklımda sejuani, xin zhao, j4 ve ya Lee var sizce hangisi?Bir de Jax erkende güçlü olup sonlarda ezilecek bir hero olmasın.

Lig yükselmek istiyorsan eğer bir şampiyona yönelmek yerine rakip ve takım arkadaşlarının seçimlerine göre şampiyon seçmeni tavsiye ederim.

Bunun yanı sıra harita takibi ve görüş avantajı takımına kazandırman çok ÖNEMLİ!

Bir de META ormancıları oynamak gerek. Ama unutma ki META sürekli değişen bir şey. Bilmediğin bir META şampiyonu sana maç kazandırmaz.

Onun için bütün orman şampiyonlarını az da olsa bilmelisin ki META’ya girdiklerinde bu şampiyon nasıl oynanıyor deme. [emoji1308]

Oyunu eglenmek icin oynuyorsan Meta ile ilgilenme, sevdigin seyleri oyna. Eminim bu daha cok eglendirecek ve win aldiracaktir.
Ben kendi sevdigim herolari oynuyorum sadece. Arada bir farkli hero deniyorum ve o da sikilmami engelliyor.
Tabii EUW'a gecersen daha fazla eglenirsin İngilizcen varsa. Zaten o kadar ingilizce gerekmiyor. TR serveri gibi anlamakta zorluk cekmiyor cogu.
Kisacasi E(Y)UW gec.

Jarvan IV öneririm, gidişata göre tank, off-tank, veya hasar çıkabilirsiniz. Ve gayet güçlü, rahatça orman dönebilen bir hero. :)

Oynaması bana göre en zevkli jungle herosu Lee Sin. Bir ara Warwick mainlemiştim keza Jax ile Vi. Lee Sin öneririm.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı