LoL oynamaya başladım, tavsiyeleriniz neler?

Kesinlikle Türkiye serverlerinde oynamayın. Amerika'da bile oynayabilirsiniz ama Türkiye'de sakın oynamayın kanser eder adamı o kanser 9 yaşındaki kitle.
Hocam ben EUW serverinde oynuyorum. TR’den farkı yok. Neredeyse her el TR’deki gibi küfür edenler, bilerek besleyenler, 1 kere ölünce oyundan çıkanlar geliyor.

Garen, Warwick, Master oynayabilrsin ancak bırakman tavsiyem. Oyunu 20 sv olana kadar oynadım, daha doğrusu oynamaya çalıştım, hem adamı öldüremeyince kendimi beceriksiz hissettiğim için hem de oyun bana göre çok karışık ve sinir bozucu geldiği için oyunu bıraktım. Benimle aynı anda başlayan ve hiç bırakmayan arkadaşlarım şuan en az 170 lvl. Kimisi 200'ü geçmiş. Kısacası bırak.

Hocam ben euw serverinde oynuyorum. TR’den farkı yok. Neredeyse her el TR’deki gibi küfür edenler, bilerek besleyenler, 1 kere ölünce oyundan çıkanlar geliyor.

Desenize LoL hiç oynanmaz diye. Bence eğer LoL gibi bir oyuna merakı var ise DotA 2 başlasın en azından kanser kitle sayısı çok daha az.

Sağlık açısından hemen bırak. Abartı gelebilir ama beni gerçekten ruhsal sağlık açısından bayağı etkilemişti.

4 tane arkadaşınız ile girecekseniz oynayabilirsiniz. Ben de 4 gün önce başladım ve sadece arkadaşlarımla oynuyorum ve eğlenceli. Karakter tavsiyesi olarak da youtube üzerinden videolara bakabilirsin. Kendi oynayış tarzına en uygun olan karakterlere özel rün de ayarlaman gerekecek. Önerim önce başlangıç için şampiyon önerisi başlıklı videolara yönelmen.

Yeni konular

Geri
Yukarı