LoL oynamayı öğrenmek için tavsiyeler

Daha fazla  
Merhaba. LoL'e yeni başladım ve oynamayı çok seviyorum ama yanımda LoL muhabbeti yapılınca katılamıyorum, terimler taktikler vs. hiçbir şeyi bilmiyorum. Bana oyunun taktiklerini ve tüm terimleri ile adc, farm o bu şu işte öğretir misiniz?

Bence LoL oynama çok küfür edersin, ama tabii sen bilirsin oyun zevkine kimse karışamaz taktikler falan ben yeni başladığımda YouTube'dan izliyordum YouTube'a LoL taktikler, yeni başlayanlar için LoL taktikleri gibi videoları izleyebilirsin.

Bence öğrenmemelisiniz. İnsanı sinir hastası yapıyor o oyun. Aşırı derecede de bağımlılık yapıyor. Çevremdeki çoğu kişi yıllarca bırakmaya çalıştı. Başardık ama başaramayan da çok fazla var.

Merhaba. LoL'e yeni başladım ve oynamayı çok seviyorum ama yanımda LoL muhabbeti yapılınca katılamıyorum, terimler taktikler vs. hiçbir şeyi bilmiyorum. Bana oyunun taktiklerini ve tüm terimleri ile adc, farm o bu şu işte öğretir misiniz?

Al biraz terimlere çalış. Birazda video izle öğrenirsin yavaş yavaş.

BU OYUNU OYNARKEN DİKKATLİ OL. HERHANGİ BİR HASTALIĞA YAKALANMAMAK ELDE DEĞİL. EN KISA SÜREDE BIRAKMAN DİLEĞİYLE...

Yeni konular

Geri
Yukarı