LoL oynanır mı?

Frik

Hectopat
Makaleler
2
Önceden R6, CS:GO, Valorant oynardım fakat çok vakit aldığından ve rekabetçi oynarken eğlence kaynağından çok stres kaynağı olduğu için bıraktım. Vakit almasından kastım mesela 2-3 gün girmeyince aim çöp oluyor, yarım saat ısınmam gerekiyor. LoL için herkes çok kanser diyor sizce oynanır mı? Birkaç arkadaşım var oynarsam onlarla başlayacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Önceden R6, CS:GO, Valorant oynardım fakat çok vakit aldığından ve rekabetçi oynarken eğlence kaynağından çok stres kaynağı olduğu için bıraktım. Vakit almasından kastım mesela 2-3 gün girmeyince aim çöp oluyor, yarım saat ısınmam gerekiyor. LoL için herkes çok kanser diyor sizce oynanır mı? Birkaç arkadaşım var oynarsam onlarla başlayacağım.

Başlama bence ne güzel R6 falan oynuyorsun.

Rekabetçi olarak oynayacaksanız esnekte 5 kişi oynarsanız kanser olmadan çıkarsınız. Ama tek/çift için plat ligine kadar çok kanser olursunuz. Eğlencesine oynarım diyorsanız yine kanser olursunuz. Kısacası 5 kişi girmediğiniz durumlarda her türlü kanser oluyorsunuz. 2/10 gidip ana bacı giden yasuolar, 5 kere ölmesine rağmen ben bunu keserim diyen adamları görürsünüz.

Kendine özellikle "Anne"ne saygın varsa girme özellikle TR serverlarına hiç bulaşma bile.

Yeni konular

Geri
Yukarı