LoL oynayarak kaç günümü boşa harcadığını öğrenme sitesi

How much time i wasted on LoL diye bir site varmış. Girdim baktım ve 7 yıllık hesabıma 6 gün 9000 dk. 155 saat yani 6 gün oynamışsın cevabını verdi. Ama bu imkansız. Sezon 3'te bir maç en aşağı 40 dk. Sürüyordu ki günde 10'a yakın maç atıyordum. Ara ara bıraktım falan ama bu sanırım sadece son zamanların verisini alıyor. Önceki veriler büyük ihtimalle çoktan silindi. Siz ne kadar vakit harcamışsınız bakabilirsiniz.

100000 dk yuvarladım 6.5 yıllık hesaba.

Son düzenleme:
Ben boşa harcandığını düşünmüyorum. Sonuçta eğlence için oynanıyor oyunlar. Tilt olunduğu zamanlar oluyor ama bu da kazanma hırsından geliyor. Nasıl bir kafeye gidip 2-3 saat oturup bir şeyler içip takılmaktan zevk alıyorsak oyunlarda bu şekilde.

Ben boşa harcandığını düşünmüyorum. Sonuçta eğlence için oynanıyor oyunlar. Tilt olunduğu zamanlar oluyor ama bu da kazanma hırsından geliyor. Nasıl bir kafeye gidip 2-3 saat oturup bir şeyler içip takılmaktan zevk alıyorsak oyunlarda bu şekilde.
Düşüncenize saygı duyuyorum. Bende eğlenceli vakit geçirmeyi boşa geçen zaman olarak düşünmüyorum ama kaliteli ise. LOL bana göre kaliteli bir oyun olmakla beraber insanların kalitesizliğinden dolayı doğru düzgün bile eğlenemediğim ama nedense oynamaya devam ettiğim bir oyun oldu. Ve sonuçta o zamanlarda yapılacak daha düzgün bir şey yapmış olsaydım daha iyi olurdu bugün geriye dönüp baktığımda hem param hem zamanım hem insanlara olan saygım çok azalmış oldu. Şahsen ben kolay tilt olmam ve bu 7 yılda sadece 3-4 oyunda küfür ettim. Sadece bir kez sohbet banı yedim o da beni çıldırtan insanlar bir sonraki oyuna da gelince koskoca 7 yılda 1 kez yarı trollememden dolayı oldu.

Bende de 18 gün gösteriyor. Site hatalı muhtemelen.

O tip sitelere pek güvenmiyorum.

Zira ben oyuna başladığımda sezon 5'di.

O sezon tank metasıydı. Her maç en az 30-45 dk sürüyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı