LoL oyun arkadaşı

EndoBero

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Ben Swain ve Senna oynuyorum supp rolünde. Senna'yı orta düzeyde oynuyorum ama Swain oynayışımı seveceğinizi düşünüyorum. Adc oynayan var mı acaba? 15 yaşındayım ve mikrofonum yok. Yakın zamanda almayı düşünüyorum. O zamana kadar mikrofonsuz oynayabiliriz. Hesabımın seviyesi 25 ancak ana hesabım 150 lvl civarı bir şeydi. Yani ilk başta bu hesapta eğlencesine oyun oynarız 30 lvl olunca da dereceli gireriz. Bu arada adc olması önemli değil her türlü rol olur.

Ana hesabımda Gold 3 civarındaydım. Ancak arkadaşıma güvenip hesabımın şifresini verdim o da çalmış. Ben de yeni hesap açtım şu an 30 lvl olmaya çalışıyorum.
30 level olduktan sonra ranked maçlarını tamamlarsan birlikte oynayabiliriz. 24zn#iwnl

Merhabalar. Ben Swain ve Senna oynuyorum supp rolünde. Senna'yı orta düzeyde oynuyorum ama Swain oynayışımı seveceğinizi düşünüyorum. Adc oynayan var mı acaba? 15 yaşındayım ve mikrofonum yok. Yakın zamanda almayı düşünüyorum. O zamana kadar mikrofonsuz oynayabiliriz. Hesabımın seviyesi 25 ancak ana hesabım 150 lvl civarı bir şeydi. Yani ilk başta bu hesapta eğlencesine oyun oynarız 30 lvl olunca da dereceli gireriz. Bu arada adc olması önemli değil her türlü rol olur.
Merhaba benim ana ligim dia 3.Eklersen gireriz BalikesirliBalik.Ama sup oynicaksın.
Dostum yanlış anlama yazdığım mesajı okuyunca emir veriyormuşum gibi olmuş ama sup oynarsan rahat rahat seri seri winleriz.

Merhaba benim ana ligim dia 3.eklersen gireriz balikesirlibalik. Ama SUP oynicaksın.
Dostum yanlış anlama yazdığım mesajı okuyunca emir veriyormuşum gibi olmuş ama SUP oynarsan rahat rahat seri seri winleriz.

Sorun yok zaten ben supp seviyorum. Yalnız ismini yazdığım zaman bulunamadı diyor istersen sen beni ekle.

EndoBero

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı