LoL oyun içi ayarlar ve tavsiyeler

443595

Hectopat
Oyunu indiriyorum ve mutlaka şu ayarları yap veya şu karakterlerde kendi geliştirmelisin tarzı önerileriniz nelerdir? Ayrıca oyun içerisinde önemli olan teknikleri nereden bulabilirim?

Bütün yetenekleri gösterge ile kullanmalısın. Bu oyun izleyerek değil sadece ve sadece oynayarak öğrenilir ve gelişilir.

Oyunu indiriyorum ve mutlaka şu ayarları yap veya şu karakterlerde kendi geliştirmelisin tarzı önerileriniz nelerdir? Ayrıca oyun içerisinde önemli olan teknikleri nereden bulabilirim?
Adc rolünde oynamak istiyorsan kesinlikle internetten adc ayarlarına bakıp özelleştirmelisin tıkladığında hit at gibi ayarlar vardı. Hiç bir karaktere bağımlı olma ,oyuna genel olarak hakim ol oyunun meta yapısı çok dinamik. Kayn ile bir gün penta alırsın diğer gün bir debuff gelir bitersin. En önemlisi kendi yapabileceklerinden daha çok rakibinin yapabileceklerini düşün ve çok fazla harita kontrolü yap.

Önceden oynuyordum ama sonra birkaç nedenden silmiştim. Morgana karakterini kullanıyordum. Şu an oynanışı ile hangi karakterler ön planda.

Geri
Yukarı