LoL oyun içi ayarlar ve tavsiyeler

Otomatik saldırıyı kapat Support oynarken. Kamera açık oynamaya alışmak da faydalı. Müzik sesini kapat. Kullanıcı panelini de görüş alanı artması açısından en düşükte tut. Totem kullanmayı da sakın ihmal etme.

Gösterge ile otomatik kullan diye bir ayar vardı sanırım onu Shift+skill hangi tuştaysa o harf olarak atayabilirsin Shift+Q yaptın mı menzili gözükür dümdüz Q ya bastığında gösterge çıkmadan atar skill i

Oyunu indiriyorum ve mutlaka şu ayarları yap veya şu karakterlerde kendi geliştirmelisin tarzı önerileriniz nelerdir? Ayrıca oyun içerisinde önemli olan teknikleri nereden bulabilirim?

Eski imge ile oyna sizi bilmem ama psikolojik etkiliyor beni o yüzden biraz daha iyi oynadığımı düşünüyorum sadece dene göreceksin farkı hocam.

Bütün yetenekleri gösterge ile kullanmalısın. Bu oyun izleyerek değil sadece ve sadece oynayarak öğrenilir ve gelişilir.

Şahsen orman oynamayı yabancı Kayn OTP'den öğrendim ve şu an West'de Kayn sıralamasında 130'larda bir şeyim. Ogun demirci, Hazreti Yasuo gibileri izlemedikçe sorun yok bence.

Şahsen orman oynamayı yabancı Kayn OTP'den öğrendim ve şu an West'de Kayn sıralamasında 130'larda bir şeyim. Ogun demirci, Hazreti Yasuo gibileri izlemedikçe sorun yok bence.

Oynamayı bilmek ile oynamayı bilmek arasında fark var. Ben bütün karakterleri oynamayı biliyorum, ama Aurelion Sol otpyim.

Önceden oynuyordum ama sonra birkaç nedenden silmiştim. Morgana karakterini kullanıyordum. Şu an oynanışı ile hangi karakterler ön planda.

Bu aralar Diana çok popüler.

Yeni konular

Geri
Yukarı