LoL oyuna bağlanırken oyundan atıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Random05

Femtopat
Daha fazla  
Selamlar, bir süredir LoL'e bağlanırken sorun yaşıyorum. Bu sorun olmadan önce oyuna sorunsuz bir şekilde bağlanabiliyordum. Sorun kısaca şu: Şampiyonumu seçtikten sonra oyuna bağlanacakken beni oyundan atıyor. Reconnect'e tıklasam da oyuna giremiyorum.

Çözmek için oyunun destek ekibine ulaştım. Hextech Onarım Aracı'yla oyunu düzeltmeyi, oyunu baştan silip yüklemeyi, başka hesaplar açıp oyuna girmeyi, telefon internetinden oyuna girmeyi, ekran kartı Driver'ını baştan güncellemeyi, bilgisayarı formatlayıp oyuna girmeyi vb. denedim fakat bir sonuç vermedi. Donanımsal bir problem olup olmadığını kontrol etmek için PassMark'i indirip test yaptım, bir sorun çıkmadı.

İnternetsel bir problem olabileceğini düşünüp PingPlotter indirdim, orada yüksek ping aldığımı ve %100'lük paket kaybı yaşadığımı gördüm fakat internet servis sağlayıcısyla görüştüğümde bir sorun olmadığını söylediler. Oyunun destek ekibiyle de bir çözüme ulaşamadık. En son çare olarak buraya yazayım dedim. Bu sorunu nasıl çözebiliriz, yardım ederseniz çok sevinirim. Buraya kadar okuduysanız çok teşekkürler.

Bildirdim. İnternet servis sağlayıcımla iletişime geçmem gerektiğini söylediler fakat internet servis sağlayıcımla iletişime geçtiğimde de oradan bir sorun gözükmediğini söylediler.

Çözebildiniz mi sorunu aynı problemi yaşıyorum Riot destek ekibine yazdım pinglotterdan değeleri istediler %40'lık bir paket kaybı var oyun içinde ping olmuyor da şampiyon seçim ekranında oyun arama ekranında bağlantı kopması yaşanıyor hattın kendisinde paket kaybı gözükmüyor sadece Riot sunucularına bağlanırken paket kaybı oluyor.

Çözebildiniz mi sorunu aynı problemi yaşıyorum Riot destek ekibine yazdım pinglotterdan değeleri istediler %40'lık bir paket kaybı var oyun içinde ping olmuyor da şampiyon seçim ekranında oyun arama ekranında bağlantı kopması yaşanıyor hattın kendisinde paket kaybı gözükmüyor sadece Riot sunucularına bağlanırken paket kaybı oluyor.
Yok, çözemedim. Şu sıralar internet servis sağlayıcımla konuşuyorum. Oradan çözmeyi deneyeceğim.

Geri
Yukarı