LoL oyuna girerken kendiliğinden kapanıyor

Ilgaz Ertekin

Femtopat
Merhaba, şimdi bahsedeceğim problem daha önceden de arada sırada oluyordu fakat bugün her seferinde olmaya başladı. Oyuna giriyorum, daha doğrusu oyun başlıyor ve açılıyor ama daha yükleme ekranı gelmeden birden kendiliğinden kapanıyor ve yeniden bağlan yazısı çıkıyor. Yeniden bağlanmaya çalışınca da aynı sorun oluyor ve PC'yi kapatıp açmadan düzelmiyor, bugün 5 maç oynadım 5 kere PC'yi kapatıp açtım. Çözümünü bilen varsa yardım ederse çok sevinirim.

Merhaba, şimdi bahsedeceğim problem daha önceden de arada sırada oluyordu fakat bugün her seferinde olmaya başladı. Oyuna giriyorum, daha doğrusu oyun başlıyor ve açılıyor ama daha yükleme ekranı gelmeden birden kendiliğinden kapanıyor ve yeniden bağlan yazısı çıkıyor. Yeniden bağlanmaya çalışınca da aynı sorun oluyor ve PC'yi kapatıp açmadan düzelmiyor, bugün 5 maç oynadım 5 kere PC'yi kapatıp açtım. Çözümünü bilen varsa yardım ederse çok sevinirim.

Oyunu silip yeniden yüklemeyi denediniz mi?

Lolskin tarzı bir şey kullanıyor musunuz ?
Blitz kullanıyorum rün falan ayarlıyor item seti gösteriyor
Oyunu silip yeniden yüklemeyi denediniz mi?
Zaten geçen ay silip yüklemiştim şu sıralar pek vaktim de yok o yüzden silip yüklemek istemiyorum ama çözemezsem yaparım
Lolskin tarzı bir şey kullanıyor musunuz ?
Blitz'i silince problem çözüldü çok teşekkürler.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı