LoL Oyundan çıktım ceza alır mıyım ?

Barnebu

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar daha az önce devam eden bir oyundan ayrıldım. Ceza alırıım diye düşünüyordum ama yarım saat sonra girdiğimde ise normal maça girebiliyordum ceza yememişim. Nedeni nedir açıklar mısınız ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar daha az önce devam eden bir oyundan ayrıldım. Ceza alırıım diye düşünüyordum ama yarım saat sonra girdiğimde ise normal maça girebiliyordum ceza yememişim. Nedeni nedir açıklar mısınız ?

Terk diye geçmişse, bir kere daha çıkarsan 5 maçlık sıraya 5 dakika sonra girme cezası yiyeceksin, yani 5 maç bitene kadar 5 dakika bekliyorsun. Bence hiç caydırıcı olmamış.

Riot genelde sürekli aynı şeyi tekrarlayanlara çok göze batıyor kısacası 1 buçuk senedir amatör lol oyuncusuyum ve bulunduğum yerde internet biraz sıkıntılıydı taş çatlasa 3 4 kere ceza almışımdır.Sürekli olmasın yeter ;)

Surekli cıkmıyosan bir sorun olmaz arkandan bi sikayet gelmis olsaydi leavebuster uyarisi gelirdi. Internet kosullari yuzunden bende bazen oyundan ciktigim oluyo ama en fazla 3 ayda bir falan hicbir ceza uygulanmadi hesabima

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı