Lol Ping sorunu

Enemy

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba arkadaşlar dün akşam anlık fps düşüşü ile ilgili konu açmıştım. Gamebooster yardımıyla bu sorunu hemen hemen çözdüm. Fakat bugün ve dün gene ping sorunuyla karşılaştım. Youtube de 1080 P Videoyu donmadan izleyebiliyorum. Fakat oyuna girdiğimde 800-900 gibi bir pingle karşılaşıyorum Sorun internetimdenmi yoksa oyunda genel bir sorunmu var acaba.

Wireless ile bağlanıyorsan , modemin uzaklıgı , modemle aranızdakı metaller (sinyaller gecemez) , modemde donanımsal sorun , yoğunluk , kablolar , bilgisayarın ethernet kartı , virüs. 1- Bılgisayarını güvenli modda tarat . 2- modem ile aranızdaki uzaklık , duvar , metal eşya varmı kontrol et 3-Bilgisayari modeme kablo ile bağla 4-İnternet sağlayıcısını ara herhangi çalısma yoğunluk varmı ögren. Bunları yaptıktan sonra sorun devam ederse ethernet kartı, modemin sorunu , apartmandaki internet kablolarina komşu cocugunun zarar vermesi , annenin temizlik sırasında evdeki kablolara zarar vermesi ,uydunet kullanıyorsan hava şartlarindan kaynaklanıyordur.Ayrıca dün tatildi eğer sabahtan akşama kadar lol oynuyorsan modem sürekli acıksa izin ver biraz dinlensin .

Wireless ile bağlanıyorsan , modemin uzaklıgı , modemle aranızdakı metaller (sinyaller gecemez) , modemde donanımsal sorun , yoğunluk , kablolar , bilgisayarın ethernet kartı , virüs. 1- Bılgisayarını güvenli modda tarat . 2- modem ile aranızdaki uzaklık , duvar , metal eşya varmı kontrol et 3-Bilgisayari modeme kablo ile bağla 4-İnternet sağlayıcısını ara herhangi çalısma yoğunluk varmı ögren. Bunları yaptıktan sonra sorun devam ederse ethernet kartı, modemin sorunu , apartmandaki internet kablolarina komşu cocugunun zarar vermesi , annenin temizlik sırasında evdeki kablolara zarar vermesi ,uydunet kullanıyorsan hava şartlarindan kaynaklanıyordur.Ayrıca dün tatildi eğer sabahtan akşama kadar lol oynuyorsan modem sürekli acıksa izin ver biraz dinlensin .
Kablolu internet kullanıyorum, güncel olarak virüs taramasınıda yapıyorum ayrıca gün boyu oynayacak kadar bağımlısı değilim oyunun. İlginiz için teşekkürler :)

Rıca ederim . O zaman bunun kaynagı hava durumundandır havalar duzelince geçecektir :) iyi günler

Rıca ederim . O zaman bunun kaynagı hava durumundandır havalar duzelince geçecektir :) iyi günler
Sanırım sorunun kaynağı internet sağlayıcım. Dün dediğim şekilde 1080p videoyu donmadan izleyebiliyordum. Şuanda hızımı test etmeyi denedim 2901 Ping 0.24 indirme hızı ile karşılaştım. Ticket attım bakalım ne cevap verecekler.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı