LoL Rank düşmek

Behzat Amir

Centipat
Arkadaşlar merhaba. Top Lane'de oynuyorum oyunu ve her girdiğim el iyi de kötü de oynasam oyunu kaybediyorum. Gümüş 4'ken bronz 1'e düştüm. Daha sonra zor bela 1 el kazandım, 6lP verdi. Ardından yine kaybettim ve 14 LP düştü. Arkadaşlar psikolojim bozuldu. Nasıl çıkacağım bu Elo Hell lanetinden? Tekrardan gümüş olmak istiyorum ben. 64 lP'yim şu an. Yardımlarınız için teşekkürler.

Arkadaşlar merhaba. Top Lane'de oynuyorum oyunu ve her girdiğim el iyi de kötü de oynasam oyunu kaybediyorum. Gümüş 4'ken bronz 1'e düştüm. Daha sonra zor bela 1 el kazandım, 6lp verdi. Ardından yine kaybettim ve 14 lp düştü. Arkadaşlar psikolojim bozuldu. Nasıl çıkacağım bu elo hell lanetinden? Tekrardan gümüş olmak istiyorum ben. 64 Lp'yim şu an. Yardımlarınız için teşekkürler.

Arkadaşlarınızla girin. İnanın çok fark ediyor.

Oyunu taşınmanız lazım hocam, düşük liglerde kural ya taşırsın ya düşersindir hiç şaşmaz. Biraz daha geç oyunda güçlü olan karakterlerde ustalaşmayı deneyin, mümkünse yanınızda bir duo'nuz olsun daha iyi olur sizin için.

Arkadaşlar merhaba. Top Lane'de oynuyorum oyunu ve her girdiğim el iyi de kötü de oynasam oyunu kaybediyorum. Gümüş 4'ken bronz 1'e düştüm. Daha sonra zor bela 1 el kazandım, 6lp verdi. Ardından yine kaybettim ve 14 lp düştü. Arkadaşlar psikolojim bozuldu. Nasıl çıkacağım bu elo hell lanetinden? Tekrardan gümüş olmak istiyorum ben. 64 Lp'yim şu an. Yardımlarınız için teşekkürler.

1 yıldır girmiyorum ama istersen boostlayabilirim :D.

Ben 8 Win streak yaptım bugün fakat çok az puan verdi rank sistemi çöp gibi.

Herkesin iyi oynayan ve diğer 4 LAN'e de oynayabilen takım arkadaşı bulamayabilir. Tek/Çift için diyorsanız da smurf olmadığınız müddetçe feederlar yüzünden yine kaybedersiniz. Bu oyunun kaderi böyle.

Evet biliyorum. Fakat büyük bir etki yaratır. Gidip "bırak kardeşim sil bu oyunu ne gerek var strese." mi diyeyim adama?

Herkesin iyi oynayan ve diğer 4 LAN'e de oynayabilen takım arkadaşı bulamayabilir. Tek/Çift için diyorsanız da smurf olmadığınız müddetçe feederlar yüzünden yine kaybedersiniz. Bu oyunun kaderi böyle.

Hocam kendisi iyi oynuyorsa smurf olmasına falan gerek yok bu arada 2 kişiden 1'i orman oynasa her türlü Win sayın Lose'undan yüksek olur.

Bir ara cok kafaya takarak gold 4 e kadar yukselmistim. Sonra dedim ki bu oyun bagimlilik yapiyor yol yakinken ara vereyim ve girmemeye basladim oyuna derken unuttum gibi birsey oldu ondan sonra da yarim yil girmedim. Su an ise gecenlerde oylesine zevkine girdim. Ilk mactan 47-0 gibi bir sey oldu 😁 Yani dinamikler unutulmuyor. Ne kadar yukselirsen de yuksel sonu yok. Ben bu tarz rekabetci oyunlari eglencesine oynama taraftariyim. Ciddiye alirsan kazanan sen degil RIOT olur :)

Geri
Yukarı