LoL rank mantığı nedir?

Axii

Kilopat
Makaleler
8
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Freelancer Filmmaker
LoL rank mantığı nedir? Bugün ilk defa üç kez Duo ranked girdim. İkisini kaybedip birini kazandım ve oyun beni bronz 3'e attı, 56 lp'ye sahibim şu anda. Kaç lp olunca rank atlanıyor?

Her 100 Lp'de atlıyorsun. Örneğin bronzdan gümüşe çıkmak için ise 100 Lp'den sonra 3-5 maç atman lazım eğer çoğu maçta kazanıyorsan gümüş olabilirsin.

100 lp olunca seri maçlarını oynatıyor. Yanlış hatırlamıyorsam 3 maç oynatıyor. 2'sini kazanınca üst lige yani bronz 2'ye çıkıyorsun.
Eğer ligine göre harbiden iyi oynuyorsan bol bol lp geliyor ve bazen seri maçı oynatmadan üst lige aktarıyor.
Ortalama kazandığım bir maçtan kaç lp kazanabilirim?

En düşük 7, en fazla 35 alanı gördüm. Ortalama 20-25 kadar.

100 lp olunca seri maçlarını oynatıyor. Yanlış hatırlamıyorsam 3 maç oynatıyor. 2'sini kazanınca üst lige yani bronz 2'ye çıkıyorsun.
Eğer ligine göre harbiden iyi oynuyorsan bol bol lp geliyor ve bazen seri maçı oynatmadan üst lige aktarıyor.

En düşük 7, en fazla 35 alanı gördüm. Ortalama 20-25 kadar.

Kalkmadı mı o.

5 sene aralıksız lol oynadım. Bu 5 sene içinde takımın 5 ininde iyi olduğu 10 maç oynamamışımdır. 10 maçın 2 sinde 3 iyi oyuncu iyi oynarsınız (bu 3 oyuncu içinde kendimizi de sayıyorum) yada 10 maçın 4 dünde falan 2 oyuncu iyi oynarsınız. Gümüş Gold arasında dolanır durursun. çok iyi oynasan dahi tek başına hiçbir şey yapamıyorsun. Saçma sapan oyuncularla aynı oyuna atıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı