LoL saçma otomatik yerleştirme sistemi

Sabini

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, LoL oynamak istiyorum ve oyuna giriyorum oynamak istediğim laneleri seçiyorum. 6 7 dakika bekliyorum bir bakmışım mid seçmişken desteğe atmış. Neyse diyorum, oynayalım sorun yok. Sonra tekrar maç arıyorum, tekrar autofill desteğe atıyor. Ya zaten istemediğim bir lanede zorla oynatılıyorum, kötü bir performans gösterince de flame atıyorlar. Bir tek bana mı oluyor bu autofill saçmalığı? İnanın bana 10 maç giriyorsam sadece 2-3'ün de istediğim yerde oynayabiliyorum. Bunu düzeltmenin bir yolu yok mu? 30 dakika bekleyeyim ama istediğim yerde oynayayım.

Merhaba arkadaşlar, LoL oynamak istiyorum ve oyuna giriyorum oynamak istediğim laneleri seçiyorum. 6 7 dakika bekliyorum bir bakmışım mid seçmişken desteğe atmış. Neyse diyorum, oynayalım sorun yok. Sonra tekrar maç arıyorum, tekrar autofill desteğe atıyor. Ya zaten istemediğim bir lanede zorla oynatılıyorum, kötü bir performans gösterince de flame atıyorlar. Bir tek bana mı oluyor bu autofill saçmalığı? İnanın bana 10 maç giriyorsam sadece 2-3'ün de istediğim yerde oynayabiliyorum. Bunu düzeltmenin bir yolu yok mu? 30 dakika bekleyeyim ama istediğim yerde oynayayım.
Özellikle son 3 sezonda LoL çok fazla oyuncu kaybetti, o yüzden otomatik doldurma özelliği olmazsa 20-30 dakikaya kadar maç arama ihtimali bile var. Tahminen Türkiye sunucusunda günün en yoğun saatinde bile artık 50 bin dereceli oynamaya uygun kişi oynamıyordur LoL'ü. Bu kadar az oyuncu içinden sizin liginize/mmr'ınıza uygun 9 tane istediği koridorda oynayacak kişi bulmak zorunda. Evet sistem çok kötü ama mecburen kalmak zorunda.

ARAM ararken bir kaç saniyede oyun buluyor ama derecelide 20 dakika beklediğimi biliyorum Elmas 2 liginde.

Bir önceki maç otomatik yerleştirilince sonraki maç koruma veriyor aslında.
Ben de böyle olduğunu düşünüp her Autofill geldiğinde oynuyorum fakat sonra ki maç yine aynı role atıyor beni. İstediğim rolde oynamam için bir iki üç maç support oynamam gerekiyor sanırım. Yani 3 pre giriyoruz oyuna diğer iki kişiyi atmak yerine üçümüzden birini atıyor garip bir şekilde.

Yeni konular

Geri
Yukarı