LoL şampiyon önerisi

• Konuyu başlatan Axii
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 937

Axii

Kilopat
Makaleler
8
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Freelancer Filmmaker
Selam, LoL'e yeni başladım ve şampiyonlar hakkında pek bir bilgi sahibi değilim, yüksek cana sahip olan ve yakın dövüşçü bir karakter önerebilir misiniz? Ek olarak bu karakter ile hangi koridorda oynamalıyım bunu yazabilir misiniz?

Olaf oynuyabilirsin üst koridorda genelde tanklar oluyor ve Olaf tanklara karşı da güçlü Olaf olmazsa Darius da olabilir.

Garen. Kolları bırakıp ayaklarınıza oynasanız bile rakibi kesersiniz. Üst koridorda oynanıyor, yüksek cana sahip ve yakıncı. Pasifi sayesinde belli bir süre boyunca hasar almazsa yarını yokmuş gibi can dolduruyor. Yeni başlayan biri için muhteşem.

Garen oynayabilirsiniz. Hem kolay hem hasarı yüksek hem de tank. Q E yaparak rakibi çok rahat kesebiliyorsunuz. Üstelik ultisinde gerçek hasar Q'sunda susturma W'sinde sıvışma var. Tavsiye ederim.

Malphite solo(üst koridor) gidenler var çok tank karakter takım savaşlarında çok etkili oluyor, garen var kombolarını tutturursan adamı direk kesiyorsun güçlü Hero dariustada geçerli aynı şey Illaoi var oda güçlü şampiyon iyi kasılırsan 5V1 atabiliyor diye biliyorum.

Selam, LoL'e yeni başladım ve şampiyonlar hakkında pek bir bilgi sahibi değilim, yüksek cana sahip olan ve yakın dövüşçü bir karakter önerebilir misiniz? Ek olarak bu karakter ile hangi koridorda oynamalıyım bunu yazabilir misiniz?
Sion, üst koridor.

Yeni konular

Geri
Yukarı