LoL şampiyon önerisi

Hocam yapılan şey neredeyse hep e W aa Q r e aa e değil mi? Önemli olan zamanlama olmuyor mu?

Bahsettiğin combo tekli veya ikili rakibe saldırmak için yapılıyor. Q ile veya kaçarken W bırakarak girme gibi sayısız kombinasyon var. Bu kadar fazla combinasyonu olan az şampiyon var LoL'de. Ayrıca bu komboları yaparken rakibin stununu da dochlaman gerekiyor tek bir stuna ölüyorsun.

Oyunu 5-6 yıldır oynuyorum. Warwick'i 7. ustalık seviyesine eriştirdim. Ama artık oyun sıkıcı geliyor. Solo Top'ta 1V3 atmama rağmen oyunu taşıyamıyorum. Hem oyun taşıyacak hem de 1V1, 1V2, 1V3, 1V4, 1V5 atabilecek bir şampiyon öneriniz var mıdır? Manasız ve de kolay şampiyonlara bayılırım.

Dostum kesinlikle Nasus'u denemelisin. Tek yapman gereken 7. seviyeye kadar minyonlara vs. son vuruşunda q atmak. Ondan sonra sadece R ye basıp milleti kovalıyorsun. 10. seviyeyken 5v1 atabilecek duruma geliyorsun. En güzel kısmı ise kasılman hiç durmuyor. Sonsuza kadar kasılabiliyorsun. Dora'nın yıllar önce yaptığı videoda dediği gibi, sana ne yaparlarsa yapsınlar, milletin kafasına 1500 vuruyorsun. Bu arada bu q olayı da stack şeysi. Her minyon sana 3 stack veriyor (top arabaları 12 veriyordu sanırım.) canavarlar da 12-6 civarında veriyor. Stackin ne kadarsa her q attığında verdiğin ilave gerçek hasar da o kadar oluyor. Atıyorum 30 stackin var, her q attığında fazladan 30 hasar veriyorsun. Q nun bekleme süresi de neredeyse hiç bu arada. Zaten pasifin can çalma. Doğru itemleri alırsan çok rahat oynarsın.

ha bu arada, oynarken yapman gereken tek şey r ye basıp arada w veya e ye basıp sonrasında adamın yanına gelince de q spamlamak. Kolay, değil mi :dd

Geri
Yukarı