LoL şampiyon önerisi

Lol camiası eğer bir tane daha İlloi main kazandırırsam bunun için üzgünüm ama İlloi tavsiye edebilirim.

Gold Silver gibi düşük ligde oynuyorsan Katarina'yı tavsiye ederim. Katarina oynamaya başladığımda bronzdum. Şu an katarinam 800 bin ustalık puanında ve geçen sezon Türkiye'de 17. liği görmüştüm kda kasmadığım halde. Bronzdan platine kadar katayla çıktım. Hesabım şu an Gold 2/1 arası esneğimde tek çiftim de aynı ligde takılıyorum öyle. Katarina öğrenildiği zaman sınırları olmayan bir şampiyon. Çoğu maçı tek başıma sırtlıyorum sanada tavsiye ederim.

Katarina'yı yüksek liglerde oynamak bayağı zor hareketlerini tahmin ediyorlar ve çoğu combonu engelliyorlar ama o liglere çıkana kadar Katarina oynarsan kendini geliştirmiş oluyorsun. LoL'deki kolsuz oyuncular Katarina kolsuz Hero'su klavyeye kafa atıyor penta atıyor desede aslında en zor mekaniklere sahip Hero'lardan.

Katarina'yı yüksek liglerde oynamak bayağı zor hareketlerini tahmin ediyorlar ve çoğu combonu engelliyorlar ama o liglere çıkana kadar Katarina oynarsan kendini geliştirmiş oluyorsun. LoL'deki kolsuz oyuncular Katarina kolsuz Hero'su klavyeye kafa atıyor penta atıyor desede aslında en zor mekaniklere sahip Hero'lardan.
Zamanlama iyi olduktan sonra gerçekten kolsuz şampiyonu bence.Oyun bilgisi lazım yetenek tutturma becerisi değil.

Zamanlama iyi olduktan sonra gerçekten kolsuz şampiyonu bence. Oyun bilgisi lazım yetenek tutturma becerisi değil.

LoL oyun bilgisi üzerine kurulu bir oyun zaten. Ayrıca zamanlama dediğiniz şeyde makanik oluyor zaten. Doğru anda yapılan doğru tuş kombinasyonu mekaniktir. Bir Vayne kadar zor değildir elbette.

LoL oyun bilgisi üzerine kurulu bir oyun zaten. Ayrıca zamanlama dediğiniz şeyde makanik oluyor zaten. Doğru anda yapılan doğru tuş kombinasyonu mekaniktir. Bir Vayne kadar zor değildir elbette.
Doğru zamanda yapılan tuş kombinasyonuna çok çabuk alışılabiliniyor ama o zamana alışmak gerçekten zor.Bu yüzden mekaniğin bir süreden sonra etkisinin azaldığını düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı