LoL satılık unranked hesapları geri alınabilir mi?

Knuis

Picopat
Daha fazla  
  • Hesap açılış tarihi.
  • Doğum tarihi.
  • Tüm bilgileri verıyorlar.
  • 10-12 TL'ye satıyorlar.

Sonradan geri alma ihtimalleri var mı hesabı?
Maili değiştiriyoruz vs. ama ban yiyeceğini sanmıyorum. Çok düşük ihtimal. Hesaplar 3-4 aylık zaten. 1 tane aldım, açılış tarihi 7. aydı.

Ban yemesi mevzu değil de satıcı elo yukselince geri alırsa biz de geri alabiliyor muyuz_

Adam geri alır isterse. Sen geri adamdan alamazsın hesabı. Aynı bilgileri 2 kişi verince hesabı direkt kitliyorlar bildiğim kadarıyla. Hesap almak mantıklı değil.
30 liraya 3 günlük xp takviyesi aldım 22 lvl oldu çar 30a kasmak zor xp takviyesi pahalı sürekli almak gerekiyor pahalıya geliyor

• Hesap açılış tarihi.
  • Doğum tarihi.
  • Tüm bilgileri verıyorlar.
  • 10-12 TL'ye satıyorlar.

Sonradan geri alma ihtimalleri var mı hesabı?
Maili değiştiriyoruz vs. ama ban yiyeceğini sanmıyorum. Çok düşük ihtimal. Hesaplar 3-4 aylık zaten. 1 tane aldım, açılış tarihi 7. aydı.

Ban yemesi mevzu değil de satıcı elo yukselince geri alırsa biz de geri alabiliyor muyuz_

Kendin açman daha mantıklı unranked kasmak eskisi kadar zor değil. Geri almak için bir takım enteresan soru soruyor destek ekibi. Mesela ilk aldığınız kostüm hangisiydi gibisinden. Mail adresini değiştir.

Adam hesapı geri alabilir. Güvenilir bir satıcıysa almayabilir onun vicdanına kalmış olabilir 30 level unranked hesap satılan yerrler botted hesap oluyor genelikle ve hesapın ban yeme şansı var.

Kendin açman daha mantıklı unranked kasmak eskisi kadar zor değil. Geri almak için bir takım enteresan soru soruyor destek ekibi. Mesela ilk aldığınız kostüm hangisiydi gibisinden. Mail adresini değiştir.

Onlara bile gerek yok hesap kurtarma yerınde e postanı ve adı yazıyorsun tabii ilk e possta tak diye geri alabılıyor ama 3'den fazla olunca alamaz.
Emeğin anında çöp olur. Ben de hesap paylaşımını sezdikleri anda banlarlar diye biliyorum.

Öyle bir şey yok tabii başkası senı Riot Games'ten şıkayet etmediği sürecte ama botted heasp oldugu için tak diye ortada kalırsın.

Hiçbir şey olmaz ben 3 yıldır hesap satın alıp kullanıyorum mantık şu şekilde işliyor.
Bot programı otomatik ID şifre ile hesap oluşturuyor.
Bu hesaba CMD üzerinden giriş yaparak 3. parti programlar ile 30 level yapılıyor.
Bunu yapan kişi 1000LERCe hesap sattığı için hangi hesabın ne zaman açıldıgını bilmiyor
Sonuç olarak böyle bir durum söz konusu değil.

Geri
Yukarı