LoL Sembol zulası nedir?

Persseus

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Konya veya İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
LoL'deki Sembol zulası nedir? Ben şimdi RP yatırıp LoL Ay canavarı kartı alırsam 65 sembol zulam var onu mu verecek? Yoksa biriktikçe en son mu verecek? Sembol zulası etkinlik sonuna doğru artıyor şimdi alırsam 65 mi verecek?

LoL'deki Sembol zulası nedir? Ben şimdi RP yatırıp LoL Ay canavarı kartı alırsam 65 sembol zulam var onu mu verecek? Yoksa biriktikçe en son mu verecek? Sembol zulası etkinlik sonuna doğru artıyor şimdi alırsam 65 mi verecek?
Şimdi alırsanız 65 sembol ve fazladan görevler verecek olması lazım. Hiç almadım ve emin değilim.

LoL'deki sembol Zula'sı nedir? Ben şimdi rp yatırıp LoL ay canavarı kartı alırsam 65 sembol zulam var onu mu verecek? Yoksa biriktikçe en son mu verecek? Sembol Zula'sı etkinlik sonuna doğru artıyor şimdi alırsam 65 mi verecek?

Şu an alırsan 65 verecek. Devamında ise çeşitli görevlerle farklı ödüller (prestij puanı,mavi/turuncu öz, simge ve ifade) gibi şeyler verecek. Dereceli maç kazanırsan 10 sembol kaybedersen 5 sembol verecek. Urf ve aram için bunlar 6 ve 3 oluyor. Etkinlik bitene kadar sembol kazanabilirsin.

Geri
Yukarı