LoL ses açınca kasıyor

ByBurak

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar oyuna en son 08.02.2021'de girdim. Bugün çok canım çekti oynayayım dedim. Sabit 144 FPS alırken klavyedeki ses açma tuşuna bastığımda FPS 2-3 saniye kadar 30'lara iniyor ve kasıyor. Sorun Spotify'da mı diye düşündüm ve Spotify'ı kapatıp yine denedim ama aynı. Böyle bir soruna denk gelen var mı ya da aklına bir fikir gelen var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar oyuna en son 08.02.2021'de girdim. Bugün çok canım çekti oynayayım dedim. Sabit 144 FPS alırken klavyedeki ses açma tuşuna bastığımda FPS 2-3 saniye kadar 30'lara iniyor ve kasıyor. Sorun Spotify'da mı diye düşündüm ve Spotify'ı kapatıp yine denedim ama aynı. Böyle bir soruna denk gelen var mı ya da aklına bir fikir gelen var mı?

Oyunu silip tekrar yüklemeyi denediniz mi?

Ses açma kapamayı klavyedeki hazır tuşlardan değil de fn+F2 ve fn+F3 tuşlarıyla yapsan.

Bende de birebir aynı sorun var, nasıl çözdün ya da çözdün mü?
Sorun: Oyun içinde ses yükseltme/azaltma durumunda fps 300'den 80e düşüyor ve oyun kasıyor. Windows ses düzey görseli kaybolunca tekrar 300'e çıkıyor.

Bende de birebir aynı sorun var, nasıl çözdün ya da çözdün mü?
Sorun: Oyun içinde ses yükseltme/azaltma durumunda fps 300'den 80e düşüyor ve oyun kasıyor. Windows ses düzey görseli kaybolunca tekrar 300'e çıkıyor.
Evvvet aynısını yaşıyordum. Ticket attım sonra düzeldi. Bana özel güncelleme göndermiş olabilirler mi bilmiyorum ama sen de ticket at.

Yeni konular

Geri
Yukarı