LoL sıralı seçim düşük elo oyuncular

gökhan1333

Hectopat
Merhaba LoL oyuncusuyum. Sezon 3'ten beri oynuyorum. Sezon 8'de elmasa kadar çıkmıştım ve sonra oyunu bıraktım. Hesabın şifresini unuttum. Bu yüzden S11'de yeni hesap açıp devam ettim. Şu an plat 1'im. Sorunum sıralı maçlarda gümüş oyuncusu geliyor. Ve bu sürekli oluyor. Oyundaki seviye farkı çok oluyor. Dereceli maçlarda bu sorun yok kendi elomda oyuncular ile oynuyorum ama sıralı maçların bu denle makas gibi açık olması oldukça canımı sıkıyor. Önceden sıralı maçlarımda elmas elo da sıralı seçimlerde plat-elmas arası gene kendime eloma yakın oyuncular olurken yeni hesapta 1 altın 3 gümüş oyuncu oluyor. Bu sorunu nasıl düzeltebilirim?

Normal. Kendi elonuza yakın arkadaşlar edinerek azaltabilirsiniz. Normal oyun olduğu için net bir çözümü yok.

Normal. Kendi elonuza yakın arkadaşlar edinerek azaltabilirsiniz. Normal oyun olduğu için net bir çözümü yok.
Normal değil. elmas arkadaşlarımda var. onların sıralı maçlarındaki oyuncular ile benim oynadığım oyuncular arasında dağlar kadar fark var. sistem beni bilerek kendi elomda oyuncular ile oynatmadığını düşünüyorum

Kendim de yaşadığım için biliyorum. Şans işi. Bazen kendimden yüksek elodaki oyuncularla da karşılaşıyorum. Normal oyun oynayanlar arasındaki rank farkı daha açık.

Kendim de yaşadığım için biliyorum. Şans işi. Bazen kendimden yüksek elodaki oyuncularla da karşılaşıyorum. Normal oyun oynayanlar arasındaki rank farkı daha açık.
Dediğiniz doğru. Ve bunu biliyorum ama oynadığımın oyunda 3 lig alt oyuncunun olması ne kadar normal geliyor sizlere? yada şöyle diyeyim plat adayı bir oyuncun bronz veya unranked oyuncular ile oynaması ne kadar adil ve eşit olur?

Niye eşitlik bekliyorsunuz ki? Normal oyun sonuçta. Bahsettiğiniz olayın net bir çözümü yok. Onu belirtmeye çalışmıştım, en olası durum daha yüksek ranklı oyuncularla girmek. Bunun da işe yarayacağının garantisi yok, rankınıza daha yakın kişiler oyununuza gelir o kadar.

Niye eşitlik bekliyorsunuz ki? Normal oyun sonuçta. Bahsettiğiniz olayın net bir çözümü yok. Onu belirtmeye çalışmıştım, en olası durum daha yüksek ranklı oyuncularla girmek. Bunun da işe yarayacağının garantisi yok, rankınıza daha yakın kişiler oyununuza gelir o kadar.
bakın normal maçlarda oynadığımda yeni çıkan bilmedigim karekterler ile oynarım. ve dereceli oyunlar için kafamda bir şekil oluşur. ama karşıma gelen oyuncular o kadar kötü ki ct sini çekmesine rağmen belli bir dakikadan sonra botlar ile oynuyormuş hissi geliyor hiç bir şey katmıyor bana. kendi elomda bulmasına gerek yok bir alt ligde olur. yeterki karşımdaki birazda olsun beni zorlasın. ama sistem bunu yapmıyor.
hatta yaşamdan örnek vermek gerekirse siz santranç oyununda uluslararası usta olmuşsunuz ama turnava harici bütün oyunlarda santranca yeni başlamış oyuncular ile oynuyorsunuz ve itiraz etmek istediğinizde Normal, Turnuva değil bu cevabı geliyor. sizcede bir yerlerde sorun yok mu?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı