LoL skin ban sebebi mi?

Türkiye'de ban sebebi. Diğer sunucularda ise ban sebebi değil diye biliyorum. 2 yıl öncesine kadar değildi fakat sonra Riot, LOL skinin artık yasaklı olacağından bahsetti ve bu yasağı ilk TR sunucusu için uygulamaya başladı. Ardından diğer sunuculara da bu yasak gelecek falan dendi fakat diğer sunucularda hala yasak değil sanırım.

Türkiye'de ban sebebi. Diğer sunucularda ise ban sebebi değil diye biliyorum. 2 yıl öncesine kadar değildi fakat sonra Riot, LOL skinin artık yasaklı olacağından bahsetti ve bu yasağı ilk TR sunucusu için uygulamaya başladı. Ardından diğer sunuculara da bu yasak gelecek falan dendi fakat diğer sunucularda hala yasak değil sanırım.
Asıl bizde yasak olmamalı bir skin 50 100 TL biz para basmıyoruz onlarda daha ucuz cidden komik bir durum.

Ben şuan aktif olarak EU West sunucusunda kullanıyorum. Türkiye sunucusunda ban sebebi. Kullanmasanız bile bilgisayarınızda yüklüyse oyun dosyalarını değiştirdiği için 3. parti yazılım kabul ediliyor ve perma bana yol açıyor. EU West'te kullanabilirsiniz.

Evet ban sebebidir. Oyun ücretsiz olduğu için adamların tek geçim kaynağı kostümler zaten. Ona da izin verecek halleri yok.
Koskoca Riot Games, 2 kostüme mi kaldı? Sanki esnaf.

LoL Skin ban sebebi, ama sürekli güncellersen, girerken sürüm numaralarına dikkat edersen bir sorun çıkmaz.

Mesela 11.9 sürümünde iken 11.8 LoL Skin kullanırsan, geçmiş olsun.

LoL Skin'den ban yemek biraz zor. Oyun içinde "Kostümüm nasıl kanka?" falan yazmazsan, kimse de seni raporlamaz ise, ban yemezsin. Aylardır kullanan arkadaşlarım var.

Kişiye özel mağazayı kontrol edin, hesabınızı tehlikeye atmak istemiyorsan, mağazadan ucuza kostüm alabilirsin.

Geri
Yukarı