LoL skin ban sebebi mi?

RHA4ST

Centipat
Merhaba arkadaşlar, size LoL skin için soru sormak istiyorum çünkü çok kararsızım bir kısım ban yemezsin derken bir kısım da ban yersin diyor sizce hala ban atılıyor mu?
Eğer ban yersek perma ban mı atılıyor yoksa 2 veya 1 haftalık ban mı yiyoruz?
West hesabımdan LoL skin açsam ve ban yese TR sunucusunda olan hesabım da ban yer mi?
Cevaplarsanız çok sevinirim teşekkürler 😻

TR sunucusunda mı kullanıyorsunuz? Sizce kullansam ve her güncelleme de yenileyip chate de "skinim nasıl sizce?" yazmayıp normal şekilde oynarsam ban yeme ihtimalim var mı? Oyun skin hilesi yaptığımı anlar mı?
Evet TR'de oynuyorum. İlerde toplu ban gelir mi bilmem ondan dolayı önermiyorum aslında. Ben sadece eğlencesine oynadığım için ban'ı önemsemiyorum.

10 yama boyunca aktif kullandım. Ban yemedim. Şimdi sildim.

Sebebi ise hesap altın + 3 prestij 30 tane de efsanevi kostüm var, hepsi de ADC çarları. O hesap ban yerse çok üzülürüm.

O yüzden sildim. Formatladım, tekrar oynuyorum.

Evet TR'de oynuyorum. İleride toplu ban gelir mi bilmem ondan dolayı önermiyorum aslında. Ben sadece eğlencesine oynadığım için Ban'ı önemsemiyorum.

Yardımın için teşekkür ederim diğerleri de çok yardımcı oldu hala çok kararsızım pek şanslı olmadığından ban yerim diye düşünüyorum :(
10 yama boyunca aktif kullandım. Ban yemedim. Şimdi sildim.

Sebebi ise hesap altın + 3 prestij 30 tane de efsanevi kostüm var, hepsi de ADC çarları. O hesap ban yerse çok üzülürüm.

O yüzden sildim. Formatladım, tekrar oynuyorum.

10 yama boyunca sorun olmadıysa sizce ileride problem yaratır mı?
Ben de önemli şeylerim olana kadar kullanabilirim diye düşünüyorum.

Bir sorum daha olacak TR sunucusunda yan hesap açıp onda LoL skin kullansam ana hesabım da ban yer mi?

Yoksa perma ban sadece bir hesapta mı oluyor?

Son düzenleme:
Yardımın için teşekkür ederim diğerleri de çok yardımcı oldu hala çok kararsızım pek şanslı olmadığından ban yerim diye düşünüyorum :(

10 yama boyunca sorun olmadıysa sizce ileride problem yaratır mı?
Ben de önemli şeylerim olana kadar kullanabilirim diye düşünüyorum.

Bir sorum daha olacak TR sunucusunda yan hesap açıp onda LoL skin kullansam ana hesabım da ban yer mi?

Yoksa perma ban sadece bir hesapta mı oluyor?
Kanka şöyle bir şey var, bu program 3. parti yazılım olarak oyun dosyalarına müdahale ediyor. Default skin dosyasıyla başlatıyor oyunu. Default kostüm yerine diğer seçtiğin kostümü "default" olarak gösteriyor. Anlatabildim mi bilmiyorum ama sistem böyle.

Sonuç olarak oyuna müdahale ediyor, Riot'da yakalarsam banlarım diyor, ben şahsi olarak ban yiyen görmedim. Hem TR hem West, cayır cayır kullandım. Bir problem yaşamadım. Ama bu, yaşanmayacağım anlamına gelmez.

Hepsi mi yer, kullandığın hesap mi yer bilemem.

Kanka şöyle bir şey var, bu program 3. parti yazılım olarak oyun dosyalarına müdahale ediyor. Default skin dosyasıyla başlatıyor oyunu. Default kostüm yerine diğer seçtiğin kostümü "default" olarak gösteriyor. Anlatabildim mi bilmiyorum ama sistem böyle.

Sonuç olarak oyuna müdahale ediyor, Riot'da yakalarsam banlarım diyor, ben şahsi olarak ban yiyen görmedim. Hem TR hem West, cayır cayır kullandım. Bir problem yaşamadım. Ama bu, yaşanmayacağım anlamına gelmez.

Hepsi mi yer, kullandığın hesap mi yer bilemem.
Sadece TR sunucusunda yasaklandı diye biliyorum.

TR sunucusunda mı kullanıyorsunuz? Sizce kullansam ve her güncelleme de yenileyip chate de "skinim nasıl sizce?" yazmayıp normal şekilde oynarsam ban yeme ihtimalim var mı? Oyun skin hilesi yaptığımı anlar mı?
Başkaları skini görmüyor. Benim arkadaşım internet kafede başkasının kullandığı masada hesabını açtığı için bile ban yemişti.

Geri
Yukarı