LoL skin ban yedirir mi?

LoL skini herkes biliyordur bunun kullanımı ban yedirtir mi? Mesela ben hiçbir şekilde belli etmiyorum kullandıgımı chatte vb anlaşılabilir mi?

Bir de ban yedirtirse nasıl kaldırabilirim yani direkt bilgisayardan silsem ban yeme riskim gider mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
LoL skini herkes biliyordur bunun kullanımı ban yedirtir mi? Mesela ben hiçbir şekilde belli etmiyorum kullandıgımı chatte vb anlaşılabilir mi?

Bir de ban yedirtirse nasıl kaldırabilirim yani direkt bilgisayardan silsem ban yeme riskim gider mi?
Hayır ban yemezsin. Ben 6 sene oynadım ve o programı kullandım. Sonuçta sadece siz görüyorsunuz hile sayılmaz bence. Ben özellikle kendi hesabımı raporladım yine de yemedi. Şuan ekstra bir güvenlik önlemi yoksa sorun olmaz.

EUW sunucusunda yasak değil diye biliyorum fakat Türkiye'de yasaklı. Ban yiyenleri duymuş ve okumuştum fakat bunlarda kısa sürede ban yiyen kişiler değiller. 9-12 ay gibi bir süre sonrasında ban yeniliyor diye biliyorum. Bilgisayarından programı siler ve kullanmadan oyuna girersen evet bir şey olmaz çünkü 4-5 yıllık oyunu oynuyor olmama karşın hala çarlarım ban yemedi (programı yaklaşık 4 ay kadar kullandım ve daha sonrasında sildim), format falan atmana gerek yok yani. Kullanma niyetin varsa da kaybetmekten korkmayacağın bir hesapta kullan böylece derdin tasan olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı