Lol skin ban yedirir mi?

Hiçbir fikrim yok, benim hep kullandığım uygulama (leagueskin.net diye bir sitesi var) en az 3-4 aydır böyle. Güya güncelleniyor, versiyon numarası sürekli yükseliyor ancak çalışmıyor. Facebook Twitter vs kanallarda da hep çalışmadığı söyleniyor.

Çalışan farklı bir uygulama varsa ben de bilmiyorum.

Hiçbir fikrim yok, benim hep kullandığım uygulama (leagueskin.net diye bir sitesi var) en az 3-4 aydır böyle. Güya güncelleniyor, versiyon numarası sürekli yükseliyor ancak çalışmıyor. Facebook Twitter vs kanallarda da hep çalışmadığı söyleniyor.

Çalışan farklı bir uygulama varsa ben de bilmiyorum.

3-4 aydır mı çalışmıyor?

Algoritma tarafından güvenilir birinden hile kullanıyor raporu yemezsen banlanmazsın. Hesaba 6000TL'nin üzerinde para yatırdım ona rağmen kullanıyorum, çünkü risk çok küçük. Zaten Riot bu yasağı 12 yaşındaki kardeşlerimizin gözünü korkutmak için getirdi. Malum, çocuklar her şeyi kabul etmeye meyilliler.

Gece deneyeyim öyleyse, aylardır arada bir deneyip deneyip üzülüyordum 😅
Dene knk çalışıyor artık 3 yamadır filan ama uygulamayı yönetici olarak çalıştır

Kanka ben denedimde çalışmıyor nedense Twitter'den araştırdım lolskin is not working diyordu herkes.
Allah allah bir daha dene yönetici olarak çalıştır uygulamayı ya da bi kontrol et lol skin güncel mi çünkü yeni yama geldi 13.6

Dene kanka çalışıyor artık 3 yamadır filan ama uygulamayı yönetici olarak çalıştır.

Allah Allah bir daha dene yönetici olarak çalıştır uygulamayı ya da bir kontrol et LoL skin güncel mi çünkü yeni yama geldi 13.6

Reis güncel zaten fakat oyuna giriyorum skin gelmiyor.

Geri
Yukarı