LoL skin banı takım arkadaşına yansıyor mu?

dennyzi

Hectopat
Daha fazla  
Şimdi ben LoL skin kullansam ve ban yesem bu durum premi yani maç attığım arkadaşımı etkiliyor mu? Demek istediğim o da herhangi bir ceza alıyor mu yoksa bu durum sadece kullanan kişiye mi uygulanıyor?

Şimdi ben LoL skin kullansam ve ban yesem bu durum premi yani maç attığım arkadaşımı etkiliyor mu? Demek istediğim o da herhangi bir ceza alıyor mu yoksa bu durum sadece kullanan kişiye mi uygulanıyor?
Takım arkadaşın neden ceza alsın kullanan sensin. Bu arada korkmayın bende uzun bi süre lolskin kullandın ban yemedim.

Takım arkadaşın neden ceza alsın kullanan sensin. Bu arada korkmayın bende uzun bir süre lolskin kullandın ban yemedim.

Bence de sadece kullanana uygulanmalı. Kendi hesabım ban yesin sıkıntı yok oyunu takmıyorum zaten ama arkadaşlarım da benim yanımda yanar mı acaba sormak istedim. Teşekkür ederim.

Ben 1 haftadır Killer skin kullanıyorum hiç ban yemedim ama TR de ban atıyorlar mı bilemem.

Yeni konular

Geri
Yukarı