LoL skin virüs içerir mi?

Oğuzhan Necip Şahin

Kilopat
Süper Moderatör
Katılım
4 Mart 2015
Mesajlar
2.803
Makaleler
7
Çözümler
56
Yer
Bursa, Türkiye
Her programa güvenmemekte fayda var. Bazı yerlerden indirilmiş programlarda virüs olabilir. Kullanmamanızı tavsiye ederim.
Hayır. Oyunun kendi karakterlerinde virüs olamaz. Böyle bir şey imkansıza yakın. Neden virüs koysunlar ki? Zaten firma dünyaca tanınan bir firma.
Oyunun kendi üretmiş olduğu kostümlerden değil, kostümleri para vermeden ücretsiz oynamaya yarayan 3. parti programlardan bahsediyor.
 

StarDustArmy

Decapat
Katılım
24 Ekim 2019
Mesajlar
510
Makaleler
1
Çözümler
1
Dostum yemeyebilirsin ama Riot Games desteğe yazarsan sana yasak olduğunu ve kullanmaman gerektiğini söylerler hatta forumda bayağı takip etmiştim olayı zamanında.
 

Bura.K

Hectopat
Katılım
19 Ekim 2020
Mesajlar
6.705
Makaleler
8
Çözümler
37
Lol Skin diye bir uygulama var. Oyun içi kostümleri deseydiniz doğru anlaşılırdı. Oyunun kendi sunduğu kostümlerin virüs içermesi olasılığı düşünmek bile garip 😊
Hocam soruyu yanlış anlamış olabilirim ya da derdimi anlatamamış olabilir hemen dalga geçer gibi (size söylemiyorum) "gülücük" atmalar nereden çıkıyor? İşte, Technopat'ın en sinir kaptığım yanlardan birisi. Diğer yorumları okumadan, göz ardı edip yoruma dalga geçer gibi "gülücük" atıp kaçmak. Hayır bir derdiniz varsa (gülücük atanlara söylüyorum) uyarırsınız (ki uyardınız bende insan gibi "tamam, teşekkürler" dedim) bırakırsınız. İnatla gelip "gülücük" bırakıyorlar. Bunu ben "dalga geçmek" olarak algılarım.
 
Yukarı