LoL skin virüs içerir mi?

Her programa güvenmemekte fayda var. Bazı yerlerden indirilmiş programlarda virüs olabilir. Kullanmamanızı tavsiye ederim.
Hayır. Oyunun kendi karakterlerinde virüs olamaz. Böyle bir şey imkansıza yakın. Neden virüs koysunlar ki? Zaten firma dünyaca tanınan bir firma.
Oyunun kendi üretmiş olduğu kostümlerden değil, kostümleri para vermeden ücretsiz oynamaya yarayan 3. parti programlardan bahsediyor.

Dostum yemeyebilirsin ama Riot Games desteğe yazarsan sana yasak olduğunu ve kullanmaman gerektiğini söylerler hatta forumda bayağı takip etmiştim olayı zamanında.

Ya hocam mesajım da zaten "oyunun kendi skinleri" demişim. 3. Parti programlara zaten güven olmaz.
Lol Skin diye bir uygulama var. Oyun içi kostümleri deseydiniz doğru anlaşılırdı. Oyunun kendi sunduğu kostümlerin virüs içermesi olasılığı düşünmek bile garip 😊

Lol Skin diye bir uygulama var. Oyun içi kostümleri deseydiniz doğru anlaşılırdı. Oyunun kendi sunduğu kostümlerin virüs içermesi olasılığı düşünmek bile garip 😊
Hocam soruyu yanlış anlamış olabilirim ya da derdimi anlatamamış olabilir hemen dalga geçer gibi (size söylemiyorum) "gülücük" atmalar nereden çıkıyor? İşte, Technopat'ın en sinir kaptığım yanlardan birisi. Diğer yorumları okumadan, göz ardı edip yoruma dalga geçer gibi "gülücük" atıp kaçmak. Hayır bir derdiniz varsa (gülücük atanlara söylüyorum) uyarırsınız (ki uyardınız bende insan gibi "tamam, teşekkürler" dedim) bırakırsınız. İnatla gelip "gülücük" bırakıyorlar. Bunu ben "dalga geçmek" olarak algılarım.

Geri
Yukarı