LoL skini kaldırılmış olmasına rağmen ban yenir mi?

YoYQi

Hectopat
Merhaba daha önce arkadaşlarımın beni gaza getirmesiyle West hesabımda LoL skin kullanmıştım ama sonradan bunun ban sebebi olduğunu öğrendiğimde direk silmiştim. Kullandığım zamanlarda 1 kere TR hesabıma girip çıktım oyun vs girmedim prestij dükkanına girip çıktım. Sonra hextech repair tool ile LoL'ü yeniden indirdim atık LoL skin dosyalarının detaylı bir şekilde sildim şu anda para çekeceğim TR hesabıma yeniden ama korkuyorum ban yerim diye ban yer miyim?(hiçbir şekilde oyun girmedim hesaba girip çıktım sadece ama hala korkuyorum]

Bildiğim kadarıyla sitelerinde hextech onarım aracı var bunu indirerek yaparsanız hem içinizdeki korku gidecektir hem de eğer lol skin dosyalar içerisinde varsa kaldırılacaktır.

Hayır yemezsin. Riot zaten kullananların silmeleri için bir uyarı ve zaman verdi. Eğer o süre içinde silmişsen yemezsin.

Hocam o makale paylaşılalı çok olmadı mı?
Evet ben de ondan bahsediyorum. Eğer o sürede kaldırmışsan sorun olmaz. Ama o verilen süreden sonra da kullandıysan o riski göze alma. Zaten çok geçmesine rağmen hala ban yemediysen daha da yiyeceğini sanmıyorum.

Bildiğim kadarıyla sitelerinde hextech onarım aracı var bunu indirerek yaparsanız hem içinizdeki korku gidecektir hem de eğer LoL skin dosyalar içerisinde varsa kaldırılacaktır.

Evet bu dediğinizi uyguladım.

Evet ben de ondan bahsediyorum. Eğer o sürede kaldırmışsan sorun olmaz. Ama o verilen süreden sonra da kullandıysan o riski göze alma. Zaten çok geçmesine rağmen hala ban yemediysen daha da yiyeceğini sanmıyorum.

O süreden sonra kaldırdım. Kaldıralı 1-2 ay oldu. Ama şimdi ne yapabilirim? Yeni hesapmı açmalıyım? Yoksa bir süre daha beklemeli miyim bilemiyorum. Hesabıma çok para yatırdım yaklaşık 200-300 TL ban yerse çok üzüleceğim ama elimde bir seçenek yok sizce ne yapmalıyım?

O süreden sonra kaldırdım. Kaldıralı 1-2 ay oldu. Ama şimdi ne yapabilirim? Yeni hesap mı açmalıyım? Yoksa bir süre daha beklemeli miyim bilemiyorum. Hesabıma çok para yatırdım yaklaşık 200-300 TL ban yerse çok üzüleceğim ama elimde bir seçenek yok sizce ne yapmalıyım?
Kaldırdıysanız girebilirsiniz oyuna, bir şey olmayacaktır.

Geri
Yukarı