LoL Süresiz banı açtırmanın bir yolu var mı?

BrkOz

Kilopat
Daha fazla  
Yakın geçmişte 3. parti yazılım kullandığım için ban yedim. 3. parti yazılım da hile değil; kamera açısını daha uzak gösteren ufak bir yazılım. Benim monitörümün çözünürlüğü düşük olduğu için kamera açısı çok yakın duruyor. Ben de biraz uzaklaştırmak bir kamera yazılımı kullandım. Ban sebebim tam olarak budur.

Ayrıca eklemem gerekiyor ki hesap 9 senelik ve sadece ARAM modu girip zevk için oynuyorum Yani dereceli girip rank kasmak gibi bir derdim olmadı.

League Of Legends Panolar'da çok konu açtım ama uğraşmak istemediler ve kesinlikle geri açılmayacak dediler. Her oyuncu eşit şartlar altında oynamalıymış haklılar. Açıkcası ben kamera açısını biraz uzaklaştırmanın sorun olacağını düşünmemiştim.

Çok emek var, çok geçmişim var hesabımda. Ben bu hesabı geri açtırmak istiyorum. İstanbul/Levent'de merkez binaları varmış öğrendiğime göre. Bu binaya gidip biraz dil döksem hesabımı açtırma şansım var mıdır? Ya da hesabı açmanın başka bir yolu var mıdır?

Tanıdık falan bulabilirsek aslında ne tatlı olur :)

Oyunun akışını etkileyecek her türlü 3.parti yazılım ban sebebidir. Bak bir daha söylüyorum oyunun akışını etkikeyecek. LoL skin falan kullansan sorun yok fakat oyunun akışını etkilediği için anında perma ban.

Peki genel bir af durumu olur mu? Yani çok hile hurda uğraşmayan biriyim ve bir daha kullanmayı kesinlikle düşünmüyorum. Yani çocuk değilim, açtığım panolarda da hatamı kabul ettiğimi çok kez dile getirdim. Bir esneklik payı olmalı bu durummun o kadar emek var. En azından maddi bir yaptırım bile uygulansa razıyım.

Ben bundan 3 sene kadar önce küfürden ve afk den banlanmıştım. Geçenlerde nostalji olsun diye indirdim baktım maili tekrar başka hesap açarken kullanabiliyorum. Tabi o eski emektar hesabın yerinde yeller esiyordu. Şimdi canım sıkıldığında düz giriyorum all mute yazıp zevkime bakıyorum. Şaka maka 28 level oldum 2 level sonra belki rank kasabilirim de belli olmaz :).

Hocam ben 2. kalıcı banımı yedim diğer hesapta 2 hafta aldı bu hafta Cuma açılacak. [emoji23][emoji23] Eski hesabın kullanıcı adını kullanmak için hesabı kapattırıyorum. [emoji3] Maalesef, umut yok. [emoji3525]

Geri
Yukarı