LoL Takımı

Randower

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Üniversite öğrencisi
Profil Kapağı
1524136703
Merhaba arkadaşlar,
LoL'de artık bir takım kurmamın vakti geldi galiba. Beraber girerek hem takım ödüllerini alacağız hem de eğlenip takımı yükselteceğiz. Yeteri kadar yükselirsek de turnuvalara başvuracağım. Şimdi gelelim bilgilere gerekenlere. Kendi bilgilerimden ve takım adından başlamak istiyoruım ;
  • Adım : Zaten profilimde tamamı yazıyor
  • Takım adı ve Kısaltması : Forest Soliders, FTSS
  • Nickim : RanDower
  • Kümem : Gold 3
  • Gideceğim lane : Aslında tüm lanelerde yetenekliyim bunu katılım olursa konuşuruz.
Katılmak için gerekenler ;
  • Silver 1 ve üstü küme ve Gizli elo 1500+ olmalı. (Elonuzu loltürkbot dan öğrenebilirsiniz.)
  • Kill alamayınca ağlayan takım arkadaşı ile bozuşan erken pes eden biri iseniz alt+f4 çekip LoL'ü silebilirsiniz.
  • Yaş sorun değil.
  • TS3 Kullanmak.
  • -Tüm lanelerde olası değişiklikler için çoğu şampiyona sahip olmak.
  • İyi bir internet ve Kasmayan sorun yapmayan PC.
  • Mümkünse anneniz ve babanız ile konuşun AFK kalmak olmasın yani anlatın oyuna gireceğinizi rahat bir şekilde oynayalım.
  • Mümkünse sessiz bir alan.
  • Gereksiz konuşmalar yapacaklar kesinlikle gelmesin mesela ha bire konuşup laf eden her şeyi Ormancı'ya atan.
  • Kendini en iyi kral gibi göstermeye çalışıp durmadan övünen tip iseniz de gelmenize gerek yok.
  • Unutmayın bunların hepsi sağlıklı oyun için tabii ki de gerektiği yerde trolleyeceğiz gerektiği yerde komik eğlenceli sohbetler yapacağız tüm gün saygılı suskun bir şekilde durmayız herhalde.

Takımın kuralları tam olarak şöyle ;
  1. -Küfürlü ve boş konuşmak atılma sebebidir.
  2. -Kötü oynamak tabii ki de atılma sebebi değildir ama her oyun kötü oynayan her oyunu bize cehennem etmek de atılma sebebidir.

Ciddiye alacak arkadaşları bekliyorum. Konunun altına nickinizi ve yaşınızı yazarsanız ekleyip takıma alırım. LoL'den de ekleyebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Üşenmedim hepsini okudum :D. Kümem Silver II . Ormancı ve destek rollerinde iyiyim (başka rollerde de oynuyorum ama takımda iyi rolümde oynamam daha iyi olur). Yaşım : 13 . İyi oynayacağımı düşünüyorum bazen üstüste 1-2 oyun çok kötü oynayınca zaten oyunu kapatırım (O gün kötü olduğumu düşündüğümden).

Tam bir takım adamıyım, takım oyununu bilirim. Bizim arkadaşlarla bir takım var. Genelde support veya adc (morgana, vayne, ezreal) oynarım. Fakat tek bir sorun var; 13 levelim :D

Bronz 4 kümesindeyim.Yaşım 15.Zamanında gümüş'tüm ama uzun zaman ranked girmeyerek düştüm ve bronzlar yüzünden.Riseoftheme ekleyebilirsin.Maın solo rengar

Arkadaşlar takım oyunu olucak bu düşük leveller kusura bakmasın ama normal oyun girmiyoruz. :/

Yaşım 17.
Nick : TheSismaN.
Yanlız geçen sezon silver 3 bitirdim. Şu an bronz 2 seviyesindeyim. yakın zamanda çıkarım silver kümesine. ADC hariç her lane'de oynarım.

Ben de S2 bitirmiştim B2 attı :D (şansa bak) . Takım açabiliriz sıkıntı olmaz ama artık 5v5 ranked team olarak atılmıyor sanırım.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı