LoL tartışalım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Üstat, tank değil de dövüşçü olarak yakın dövüş şampiyonları oynayan ve oyun bilgisi az olan muhtemelen TR sunucusunda en iyi ihtimalle gold 4, muhtemelen silver 2 liginde kamp kurmuş bir sihirdarsın.

Üstat, tank değil de dövüşçü olarak yakın dövüş şampiyonları oynayan ve oyun bilgisi az olan muhtemelen TR sunucusunda en iyi ihtimalle gold 4, muhtemelen silver 2 liginde kamp kurmuş bir sihirdarsın.
Kindred mainim ben kanki. Düşün ona rağmen sıkıntılar çekiyorum.

Kardeşler şimdi oyunun temel sorunları var artık.

Birinci sorun, kitle kontrolün fazlalığı:
Herhalde Master Yi dışında her karakterin kitle kontrolü, çok yoğun bir şekilde var.
Hem alan etkili, hem atışlı, hem diğer alemlere göndermeler neler neler.
Ayrıca bunlar oyun sonunda daha etkili oluyor.

İkinci (en büyük sorun) bekleme sürelerinin inanılmaz kısa olması:
Kitle kontrole eyvallah, ama yeteneklerinin çok düşük sürede olması kitle kontrol yeteneklerinin art arta hızlı bir şekilde kullandırmaya izin veriyor.

Üçüncü sorun, dengesiz eşyalar:
Tahsildar gibi yüzde 5 can ile infaz eden eşyanın olması, oynanışımız kısıtlıyor :).

Dördüncü sorun ise, hitbox:
Sürekli kullanılan yetenekler ve dodge yapmayı engelleyen atışlar.

Bir genel oynanış olması lazım.
Çünkü bekleme süresi kısa, atış yapması kolay ve etkisi çok ve çok. Bir eğlencesi yok. Eziliyoruz :D.
Lig puanı vermiyor.

Bir de annenci çocuklar da kaynadı iyice.
Karakter dengesizliği kesinlikle. ADC oynuyorum çalıdan bir Rengar atlıyor hop 40 saniye siyah ekran.

Kindred mainim ben kanki. Düşün ona rağmen sıkıntılar çekiyorum.
Caxee'yi bilir misin? Türk ve Kindred OTP. Aslında OTP değil 3-5 karakter oynayabiliyor ama tabii ki her zaman tercihi Kindred. EU West sunucusunda GrandMaster 540 Lp falandı. Challenger olması için 1 win alması lazımdı en son. Akşam veya geceleri yayın açıyordu ramazanda. Twitchden bakabilirsin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı