LoL tartışalım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
URF kalıcı mod olarak gelmeli. Ben bayağıdır girmiyorum gelmedi değil mi halen?

Hocam afedersin ama Rengar'ın amacı o zaten.
Aynen kardeş ama sağ tık oluyor bu. Ve yeteneksiz olarak adlandırılması gayet normaldir.
Caxee'yi bilir misin? Türk ve Kindred OTP. Aslında OTP değil 3-5 karakter oynayabiliyor ama tabii ki her zaman tercihi Kindred. EU West sunucusunda GrandMaster 540 Lp falandı. Challenger olması için 1 win alması lazımdı en son. Akşam veya geceleri yayın açıyordu ramazanda. Twitchden bakabilirsin.
Kanki benimde kazanma oranım Kindred ile yüzde 59,
Genel olarak yüzde 52. Aylardır böyle oranlarım. Hiç LP vermiyor bana.

12-13 veriyor, 16-17 kesiyor. 2 maç kazan ve bir maç kaybet başa dönüyor.

Herhalde Master Yi dışında her karakterin kitle kontrolü, çok yoğun bir şekilde var.
Evet, Katarina'da var mesela. Kalista'da da var. Ezreal'da var. İnanır mısın, Sivir'de bile var.
İkinci (en büyük sorun) bekleme sürelerinin inanılmaz kısa olması:
Artık oynamadığım için pek bir şey diyemeyeceğim ama oynadığım zamanda da kısa olan şampiyonlar vardı. Kalista'nın ulti süresini düşününce sadece gülüyorum.
Üçüncü sorun, dengesiz eşyalar:
Denge her zaman sorun olacak. Bir şeyi dengelemeye çalıştıklarında başka bir şey bozuluyor veya zaten bozuk olan şeyi insanlar fark ediyor. Çok fazla ihtimal var.
Dördüncü sorun ise, hitbox:
Evet, oyunu silelim. Hitbox'ı kaldırınca bir şey kalmıyor. Açıklamanız da muazzam. Ne kadar alakalı anlatamam.

Hitbox'larda hiçbir sorun yok. Tek sorun, doğru değiller. Ama onda da sorun yok. Çünkü Riot Games'te kod yazmayı bilen yok. Böyle şeyler normal. Zamanla alışırsınız.

Evet, Katarina'da var mesela. Kalista'da da var. Ezreal'da var. İnanır mısın, Sivir'de bile var.

Artık oynamadığım için pek bir şey diyemeyeceğim ama oynadığım zamanda da kısa olan şampiyonlar vardı. Kalista'nın ulti süresini düşününce sadece gülüyorum.

Denge her zaman sorun olacak. Bir şeyi dengelemeye çalıştıklarında başka bir şey bozuluyor veya zaten bozuk olan şeyi insanlar fark ediyor. Çok fazla ihtimal var.

Evet, oyunu silelim. Hitbox'ı kaldırınca bir şey kalmıyor. Açıklamanız da muazzam. Ne kadar alakalı anlatamam.

Hitbox'larda hiçbir sorun yok. Tek sorun, doğru değiller. Ama onda da sorun yok. Çünkü Riot Games'te kod yazmayı bilen yok. Böyle şeyler normal. Zamanla alışırsınız.
Aynen unutmuşum onları kardeş.
Lakin Kalista dışında bu karakterlerde bekleme süresi de yok :D.

Kalista lanetli zaten. Böyle Irelia vb. şampiyonlar için nerf yiyip durdu derler. Yalan. En çok Kalista yedi bence. Çıktığı gün tepiği yapıştırdılar. O günden beri doğrulamadı garibim.
Kindred'da öyle ama bence Kindred mobil. Kalista da Kindred gibi aynı. Vur-kaç yapmayı sağlayan özellikleri ve ultileri kısmen benziyor.

Ayrıca prolar oynuyor Kalista'yı üzülme kardeş.

Rengar'ın çimden çıkıp ADC'yi kesmesini laf atıyor. Mapi iyi takip edip totemleri güzel atarsan ve ileride oynamazsan, rengar bir şey yapamaz. Low eloda güçlü tabi çünkü mape bakan, totem atan yok. Bekleme süreleri inanılmaz kısa değil, bence gayet iyi. İtem denge sorunu normal bir itemi dengeleyince öbür item dengesizleşir, milyonlarca ihtimal var herolara bufflarda felan yapacak bir şey yok buna. Hitboxlar sadece Thresh, Nautilus, BC gibi şampiyonlarda sorun yapıyor, onun dışında fark edilmiyor bile. Oyunda sadece mapi iyi kontrol edip, nerede ne yapacağını bilirsen kazanırsın. Örneğin rakip Vadi Alameti'ni alıyorsa sen ejderi alacaksın. Rakip top kulesinde 4 kişi dive atıyorsa, sen bot kulesini alacaksın, mid minyonlarını pushlayacaksın. Yoksa aram gibi sürekli fight ararsan, lose alırsın.

Rengar'ın çimden çıkıp ADC'yi kesmesini laf atıyor. Mapi iyi takip edip totemleri güzel atarsan ve ileride oynamazsan, rengar bir şey yapamaz. Low eloda güçlü tabi çünkü mape bakan, totem atan yok. Bekleme süreleri inanılmaz kısa değil, bence gayet iyi. İtem denge sorunu normal bir itemi dengeleyince öbür item dengesizleşir, milyonlarca ihtimal var herolara bufflarda felan yapacak bir şey yok buna. Hitboxlar sadece Thresh, Nautilus, BC gibi şampiyonlarda sorun yapıyor, onun dışında fark edilmiyor bile. Oyunda sadece mapi iyi kontrol edip, nerede ne yapacağını bilirsen kazanırsın. Örneğin rakip Vadi Alameti'ni alıyorsa sen ejderi alacaksın. Rakip top kulesinde 4 kişi dive atıyorsa, sen bot kulesini alacaksın, mid minyonlarını pushlayacaksın. Yoksa aram gibi sürekli fight ararsan, lose alırsın.
Kanka konuyu açan kişinin maksimum rankı Gümüş zaten.

Kanki Lux, Morgana falan bir sürü karakterde hitbox var böyle.
Kanka konuyu açan kişinin maksimum rankı Gümüş zaten.
Evet LP gelmiyor kanki. Kazanma oranım yüksek olmasına rağmen. Çıkamıyorum.

Kanki Lux, Morgana falan bir sürü karakterde hitbox var böyle.

Evet LP gelmiyor kanki. Kazanma oranım yüksek olmasına rağmen. Çıkamıyorum.
Hocam q attıkları zaman, ben gayet rahat "dodge" yapabiliyorum. Tepki süreni geliştir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı