LoL TR sunucusunda oynanmaz

Eki Görüntüle 643612

Arkadaşlar merhaba öncelikle az önce League of Legends hesabımın küfür nedeniyle kalıcı olarak uzaklaştırıldığını öğrendim. Ve gerçekten çok sinirlendim. Oyunda neler yaşadığımı bir bilseniz sinirimi tutmamın imkanı yoktu. Ve bazı insanların kışkırtması nedeniyle gördüğünüz gibi bu uzaklaştırmayı yedim. Cidden LoL oyunu TR sunucusunda oynamayın oynattırmayın. Support Diana'lar adc Yasuo'lar chatteki ortam nedeniyle hiçbirinize TR sunucusunda önermiyorum. Euw'de oynamanız en iyisi olacaktır. Cidden çok şaşkınım şu an. Oyunda skorum iyi ve yani kötü bir şey yapmamama rağmen sürekli küfür yedim ben de onlara edince suç oldu. Küfür etmemi savunmuyorum biliyorum sustur tuşuda var ama arkamdan laf etmelerini istemiyorum. Kişiliğimden dolayı mı bilmem böyle bir şey yaşadım. Ancak bildiğim tek şey TR sunucusunun çok kötü olduğu. Sizde böyle bir durum yaşadınız mı? Fotoğrafıyla birlikte durumunuzu anlatın sizde. Ayrıca açılma ihtimali var mıdır?

Euw serverinde de aynı şeyler var hatta euwda trolleyen birkaç türke sövmüştüm hesabım 15 Level falandı direkt 14 gün ban yediğim olmuştu.

Euw serverinde de aynı şeyler var hatta euwda trolleyen birkaç türke sövmüştüm hesabım 15 Level falandı direkt 14 gün ban yediğim olmuştu.
Hepsi bana küfür etti ben onlara ettim diye toxic oluyorum aranızda. İllaki küfür etmiş insanlar olduğunuza iddiaya girebilirim. Beni burda aşağılayın diye değil de belki biraz dertleşiriz diye açtım bu konuyu. Umarım hepiniz küfür etmişseniz aranızdakiler en yakın zamanda yersiniz permayı. Ben o oyunda sadece bana küfür edenlere küfür ettim bunu da bilin. Genellikle bana sövenlere sövdüm.

Hepsi bana küfür etti ben onlara ettim diye toxic oluyorum aranızda. İllaki küfür etmiş insanlar olduğunuza iddiaya girebilirim. Beni burada aşağılayın diye değil de belki biraz dertleşiriz diye açtım bu konuyu. Umarım hepiniz küfür etmişseniz aranızdakiler en yakın zamanda yersiniz permayı. Ben o oyunda sadece bana küfür edenlere küfür ettim bunu da bilin. Genellikle bana sövenlere sövdüm.

Evet küfrettiğim delirdiğim zamanlar da oldu sezon 2'den beri oynuyorum bu oyunu ama onlar bana sövdü bende onlara sövdüm toxic olmuyorum demen yanlış.

İnsanların oyun bilgisine laf ediyorsun ama tilt olmamak için chat susturmayı bilmiyorsun. Küfür ederek haklı durumdayken haksız duruma düşersin. Banlanman iyi olmuş, chat susturmayı öğrenirsin belki.

İyi sen yine küfürden ban yemişsin. Ben flame yapan birine senin gibi toxiclerin Allah belasını versin dedim diye 2. Banımda perma yedim. Ticket atıyorum bakın istemci kartında her şey yazıyor insiyatif gösterin küfür yok bişi yok diyorum açmıyorlar😄 LoL bence süper bir oyun tek hatası yanlış ban sistemi. Ama o da sistem otomatik kelime veya cümlelere ban attığı için sıkıntı oluyor..

Eki Görüntüle 643612

Arkadaşlar merhaba öncelikle az önce League of Legends hesabımın küfür nedeniyle kalıcı olarak uzaklaştırıldığını öğrendim. Ve gerçekten çok sinirlendim. Oyunda neler yaşadığımı bir bilseniz sinirimi tutmamın imkanı yoktu. Ve bazı insanların kışkırtması nedeniyle gördüğünüz gibi bu uzaklaştırmayı yedim. Cidden LoL oyunu TR sunucusunda oynamayın oynattırmayın. Support Diana'lar adc Yasuo'lar chatteki ortam nedeniyle hiçbirinize TR sunucusunda önermiyorum. Euw'de oynamanız en iyisi olacaktır. Cidden çok şaşkınım şu an. Oyunda skorum iyi ve yani kötü bir şey yapmamama rağmen sürekli küfür yedim ben de onlara edince suç oldu. Küfür etmemi savunmuyorum biliyorum sustur tuşuda var ama arkamdan laf etmelerini istemiyorum. Kişiliğimden dolayı mı bilmem böyle bir şey yaşadım. Ancak bildiğim tek şey TR sunucusunun çok kötü olduğu. Sizde böyle bir durum yaşadınız mı? Fotoğrafıyla birlikte durumunuzu anlatın sizde. Ayrıca açılma ihtimali var mıdır?

Kanka açılma ihtimali 0 maalesef. TR serverinde ki ban yememe çözümü chati kapatmak benim kapalı 14 gün ban yemiştim 2.hesabımdan 168 Level'lik hesabım kalıcı olarak gitti benim de. İçinde ne güzel kostümler vardı özellikle kutsal soraka.

Yeni konular

Geri
Yukarı