LoL TR sunucusunda oynanmaz

Sadece bana mı denk geliyor bilmiyorum ama, euw sunucusunda böyle "toxic" tipler daha çok var. Çok çabuk tilt oluyorlar. Her 10 oyunumda en az 1 tane disco nunu yapıyorlardı. En iyi sunucu diye bir şey yok bu oyunda. Yayıncılar "ghostlanmamak" için TR'de oynamıyor sadece, kendileri de memnun değiller tabii başka bir sunucuda oynamaktan fakat yapacak bir şeyleri yok. Euw'un yanında TR daha iyi gibi geliyor bana her açıdan. Doğru düzgün bir oyun girip, oyun başı ormancı dışında herkesi susturarak devam edin oyuna. Geriye yapacak başka bir şey kalmıyor. Fakat, sarf ettiğiniz laflara da dikkat etmeniz lazım. Çoğu Türk oyuncu hafif bir şey söylesek de kendisini aşağılanmış hissediyor. Eğer sen tilt oluyorsan neden giriyorsun ki oyuna? Biraz ara ver, 2-3 saat sonra gir oyuna. Fakat dediğim gibi, TR sunucusunun en büyük sorunu, oyuncuların en hafif eleştiride bile kendilerini aşağılanmış gibi hissetmesidir. Çoğu oyunda böyle.

Dostum oyunu hiç takip etmiyorsun sen, yayıncılar ve profesyonel oyuncuların West'te oynama sebebi oradaki oyun seviyesi çok daha üst seviyede oldugu için ve ne kadar iyi oyuncuya karşı oynarsan oyunda o kadar fazla gelişecekleri için West'te adamlar, örnegin şu anda TR'de chalanger adam euwdaki elmas adama denk geliyor anca, ayrıca ghostlama olayına gelince euw da oynayan profesyonel oyuncularımız chalanger oldugu için o adamları genelde yabancılar ghostluyor, buna çözümo larakta haritalarını kapatıyorlar bu yetiyor genelde, ayrıca şu anda TR'de küfür etmedigin sürece hile kullanmadıgın sürece hiçbir şekilde ban yemiyorsun ve sen 10 maçtan 1 maç diyorsun TR'de 3 maçtan 1'inde kesin toxic oyuncu geliyor, euw un ban sistemi şu anda çok daha fazla gelişmiş durumda o toxic oyuncular bir süreden sonra genelde uyarı banı yiyip akıllanıyorlar, akıllanmazlarsa perma banı yiyip oturuyorlar.

Aslında oyunlara 18+ şartı konsa Türk serverları da düzgün olur, en azından çoğunlukla.
Yaşla alakası falan yok bunun. Bunun sadece ama sadece tek bir çaresi var eğitim. Düzgün eğitimi doğru eğitimi verseler hiç sıkıntı olmayacak ama. :/

Eki Görüntüle 643612

Arkadaşlar merhaba öncelikle az önce League of Legends hesabımın küfür nedeniyle kalıcı olarak uzaklaştırıldığını öğrendim. Ve gerçekten çok sinirlendim. Oyunda neler yaşadığımı bir bilseniz sinirimi tutmamın imkanı yoktu. Ve bazı insanların kışkırtması nedeniyle gördüğünüz gibi bu uzaklaştırmayı yedim. Cidden LoL oyunu TR sunucusunda oynamayın oynattırmayın. Support Diana'lar adc Yasuo'lar chatteki ortam nedeniyle hiçbirinize TR sunucusunda önermiyorum. Euw'de oynamanız en iyisi olacaktır. Cidden çok şaşkınım şu an. Oyunda skorum iyi ve yani kötü bir şey yapmamama rağmen sürekli küfür yedim ben de onlara edince suç oldu. Küfür etmemi savunmuyorum biliyorum sustur tuşuda var ama arkamdan laf etmelerini istemiyorum. Kişiliğimden dolayı mı bilmem böyle bir şey yaşadım. Ancak bildiğim tek şey TR sunucusunun çok kötü olduğu. Sizde böyle bir durum yaşadınız mı? Fotoğrafıyla birlikte durumunuzu anlatın sizde. Ayrıca açılma ihtimali var mıdır?

Madem küfür edecektiniz mikrofonu açmadan edeydiniz de ban yemezdiniz.

LOL pişmanlıktır... Pardon! "MOBA" pişmanlıktır. Gidin MMORPG oynayın bin kat daha iyi.
Katılıyorum. Metin2 oynayın P2W olabilir ama ruh hastası olup vereceğiniz psikolog parasından iyidir. LoL oynayıp ruh hastası olmam diyorsanız çok zor. 11 senedir oynuyorum bu s*ktiğimin oyununu 2016 gibi psikoloğa gitmek zorunda kaldım iyi ki bıraktım şu oyunu.

Eki Görüntüle 643612

Arkadaşlar merhaba öncelikle az önce League of Legends hesabımın küfür nedeniyle kalıcı olarak uzaklaştırıldığını öğrendim. Ve gerçekten çok sinirlendim. Oyunda neler yaşadığımı bir bilseniz sinirimi tutmamın imkanı yoktu. Ve bazı insanların kışkırtması nedeniyle gördüğünüz gibi bu uzaklaştırmayı yedim. Cidden LoL oyunu TR sunucusunda oynamayın oynattırmayın. Support Diana'lar adc Yasuo'lar chatteki ortam nedeniyle hiçbirinize TR sunucusunda önermiyorum. Euw'de oynamanız en iyisi olacaktır. Cidden çok şaşkınım şu an. Oyunda skorum iyi ve yani kötü bir şey yapmamama rağmen sürekli küfür yedim ben de onlara edince suç oldu. Küfür etmemi savunmuyorum biliyorum sustur tuşuda var ama arkamdan laf etmelerini istemiyorum. Kişiliğimden dolayı mı bilmem böyle bir şey yaşadım. Ancak bildiğim tek şey TR sunucusunun çok kötü olduğu. Sizde böyle bir durum yaşadınız mı? Fotoğrafıyla birlikte durumunuzu anlatın sizde. Ayrıca açılma ihtimali var mıdır?
Hz. Yauso Neden ban yemiyor?

EUW milletinin İngilizcesi :D.

dewq.png

Eee EUW oynayın deyip EUW'un çöp halini gösteriyorsun? EUW oynayın mı diyorsun EUW oynamayın mı diyorsun bi' karar ver.
Düşük eloların hepsi böyle zaten. Server farketmezsizin. West'in silverı 30dkda en azından 200 farm yapıyor, TR silverı 50 dakika da sürse 80-110 farm arası. Ama düşünce toxiclik vb konusunda hepsi aynı. Üstüne TR'de takımına suç atıp West'e geçenlerin hepsi de TR'de Goldsa West'te Bronz. Aşırı derecede Türk var West serveri düşük elosunda. Uzun süre oynamadığımda elim alışsın diye gold hesabıma giriyorum, adam 10 2 5 skorla oynuyor ancak farmı 30 dakikada 100, 280 farm yapıp adamla aynı derecede eşya alıyorum. Sonra adam kendi kendisine diyor ben 10 2 5 oynuyorum neden benimle eşya sayısı aynı diye.

Geri
Yukarı