LoL Türkiye sunucusunda neden herkes oynadığı şampiyonda birinci?

ı love you

Hectopat
YouTube’a “TR Katarina birincisi” yazdığımız zaman 10 tane birinci çıkıyor. Bu bütün şampiyonlarda geçerli. Neden herkes birinci bu serverde?

YouTube’a “TR Katarina birincisi” yazdığımız zaman 10 tane birinci çıkıyor. Bu bütün şampiyonlarda geçerli. Neden herkes birinci bu serverde?
Cidden doğru söylediklerine inanıyor musunuz?

League of Graphs sitesinden karakterlerde kimin birinci olduğuna bakabilirsiniz. YouTube'da bazıları doğru söylüyor ancak genelleme yapmak gerekirse izlenme için öyle yazıyorlar veya kapak resmi koyuyorlar.

Sadece o şampiyonu oynayarak 1.ci oluyorlar, oynadıkları karakter banlanınca da oyunu bozuyorlar.

Genel olarak, Smurf hesaplarda oynayan bu şahıslar YouTube üzerinden para kazanma çabası içerisindedir.

Çoğu boş olan bu insan topluğunun, (arada düzgünleri var) gereksiz olduğunun kaanatindeyim.

Hocam genelde 1 günlüğe veya 12 saat falan 1. oluyorlar ve çok kısa bir süre olsa da yazıyorlar direkt.

Gerçek hayatta vasıfsızın teki olan LoL'de birinci olsa ne olur?

Öyle düşünmeni sağlayan sebep nedir? Eğer sağlam bir oyuncuysa şuan bizim hayal dahi edemeyeceğimiz kadar paralar kazanabilir. Birçok insanın gidemediği ülkelere turnuvalara davet edilebilir. Ben üniversitede okurken, bir FPS oyunundaki 2 takımdan davet aldım. İstanbul'da gaming houseta kalmam gerektiğini söylediler. Üniversiteyi bırakmak istemediğim için iki teklifi de reddettim. Takımlar uluslararası turnuvalara gitti internetten izledim bende. :D Ama pişman mıyım değilim şuanda iyi bir eğitimim ve iyi bir işim var ve yurtdışı projelerinde çalışıyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı