LoL Wild Rift desteklenmeyen Casper VIA S10 cihaza yüklenir mi?

kardeşim İndir Aurora Store 3.2.9 için Android Ücretsiz | Uptodown.com bu linkten uygullamayı indir indirdikten sonra gir wild rift yaz inecek apk indirecek ama merak etme bunda kesin iniyor apk
bu arada apk yükleme yeri çıkınca kur deyince kapanıyor kur a bas bekle o iner inmez ise dosyalardan aurora storeye gir oraya düşer apk oradan indir
Ha günceleme isterse yapma çünkü belki yeni versiyonda gözükmeyebilir Wild Rift
Bu sürümdede olmazsa güncelle dene ya da başkasiteden indir bazen böyle saçmalııklar olabiliyor
Benim cihazımda desteklemiyordu fakat indirdim rahat rahat oynadım.
İyi oyunlar...

kardeşim İndir Aurora Store 3.2.9 için Android Ücretsiz | Uptodown.com bu linkten uygullamayı indir indirdikten sonra gir wild rift yaz inecek apk indirecek ama merak etme bunda kesin iniyor apk
bu arada apk yükleme yeri çıkınca kur deyince kapanıyor kur a bas bekle o iner inmez ise dosyalardan aurora storeye gir oraya düşer apk oradan indir
Ha günceleme isterse yapma çünkü belki yeni versiyonda gözükmeyebilir Wild Rift
Bu sürümdede olmazsa güncelle dene ya da başkasiteden indir bazen böyle saçmalııklar olabiliyor
Benim cihazımda desteklemiyordu fakat indirdim rahat rahat oynadım.
İyi oyunlar...
Konu 4 ay önceden kalma.

hmm silip başka siteden indir aynı şekilde önce 3.2.9 sürümünü dene sonra yeni sürümünü dene bendede oluyodu bazen ya silip geri yüklüyodum ya başka siteden indiriyodum ya da veriyi sil yapıyodum sen dene

Yeni konular

Geri
Yukarı